Haber

Microsoft’un yeni “One Outlook” uygulaması internete sızıyor

Microsoft’un yeni "One Outlook" uygulaması internete sızıyor

Microsoft, Windows 10’daki oturmuş Posta ve Takvim uygulamalarının yerini alacak yeni bir Outlook uygulamasını deneme ediyor. Monarch kod adlı ve “One Outlook” adlı tatbik, “büyük ekran deneyimleri için planlanmış yeni bir Outlook sürümüdür” uygulamanın sızdırılmış bir sürümüne tarafından.

Sızan kullanım tam bir dahili Microsoft hesabı olmadan çalışmazken, One Outlook uygulaması Outlook, Outlook Web Access’in masaüstü (win32 ve UWP) sürümlerinin yerini alacak (OWA) ve macOS masaüstü istemcisi. Microsoft hem bu yeni Outlook’un bütün web sürümünü çevrimiçi olarak barındırıyor.

Daha fazla … pic.twitter.com / rfpOl9YhwT

– Richard Hay (@WinObs) 4 Ocak 2021

Microsoft, Outlook’un web sürümünü temel alacak tek bir masaüstü istemcisi oluşturuyor. Sızan tatbik açık açık erken bir durumda ve Microsoft, çalışanlarını şimdi “gözü kara test sürümleri” için tasarlandığı ve çevrimdışı bir mod içermediği konusunda uyarıyor. Deneme sürümü, Microsoft ve diğer yazılım şirketleri tarafından kendi kodlarının birincil sürümlerini sınamak ve uygulamak için kullanılan bir terimdir.

Bu erken sürüm sızdırıldı, ancak Windows 10 Mail uygulamasının son bir değişikliği bir sonraki tarihe değin gelmeyebilir yıl. Windows Central, bu istemcinin 2022’de Windows 10’daki Posta ve Yıllık uygulamalarını başkalaştırmak nedeniyle 2021’in sonuna doğru daha büyük bir önizleme programına gireceğini bildirdi.

Comments
To Top