Haber

Microsoft’un Yakında Çıkacak Surface Laptop 4 ve Surface Pro 8 Cihazları Ortaya Çıktı

Microsoft'un Yakında Çıkacak Surface Laptop 4 ve Surface Pro 8 Cihazları Ortaya Çıktı

Önümüzdeki yılın başlarında çıkması beklenen Microsoft’un yeni tür bilgisayarları Surface Laptop 4 ve Surface Pro 8 cihazları çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Ortaya meydana çıkan görsellere göre cihazların dış tasarımlarıyla ilgili bir değiştirme olması beklenmezken, daha iyi performans için 11. nesil Intel Core işlemcileri ile Intel Xe GPU’larının bulunacağı düşünülüyor. Bu yeni cihazlarla birlikte Microsoft’un Surface Pro 8 cihazı için bir LTE varyantı sunması da bekleniyor. 

Güney Kore’deki sertifikasyon programındaki görüntülerin ortaya çıkmasıyla doğrulanan yeni dizüstü bilgisayarlar, Windows Central’in elde ettiği kaynaklara tarafından Ocak 2021‘de piyasaya sürülmeye başlayacak. Intel XE GPU ve 11. nesil Intel Core işlemcilere sahip olacak yeni Surface cihazlar dıştan AMD varyantlarının da geleceği biliniyor. Microsoft Surface Laptop 4 ve Surface Pro 8’lerin hangi AMD işlemci ve ekran kartlarıyla çıkış oluşturacağı ise şu an için bilinmiyor. 

Surface Pro 8

Gürültüsüz sedasız piyasaya sürülmesi bekleniyor

Gerek tasarımı gerekse de özellikleriyle kendisine minik bir hayran kitlesi yakalamayı başaran Microsoft Surface serisi dizüstü bilgisayarların, bu sene de koskocoman bir lansman yerine sessiz sedasız duyurulup piyasaya sürülmesi bekleniyor. Surface Pro, Surface Laptop ve Surface Duo‘dan oluşan Microsoft’un 2021 model dizüstü bilgisayar serisi hakkında yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar edeceğiz. Önümüzdeki yıl yeni bir Surface Studio‘nun duyurulması beklenmezken Surface Go 2 tableti için de bir siyah seçeneğinin Ocak 2021’de tanıtılacağı konuşuluyor. 

Surface Laptop

Peki, sizlerin yeni Surface Pro ve Surface Laptop hakkında düşünceleriniz nelerdir? Microsoft‘un ince bilgisayar serisi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top