Haber

Microsoft, Xbox Live Gold İçin Ocak Ayında Ücretsiz Olacak Oyunlarını Açıkladı

Microsoft, Xbox Live Gold İçin Ocak Ayında Ücretsiz Olacak Oyunlarını Açıkladı

Microsoft, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate hizmetleri üzerinden sunduğu farklı alanlara yönlendirilmiş fırsatlarla oyun severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu hizmetler zarfında abonelerine her ay ücretsiz oyunlar sunan Microsoft’tan, 2021’in birincil bedava oyun haberi de yeni yıla günler kala nihayet geldi. 

Ocak ayında Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate aboneleri dört ayrı oyuna ücretsiz olarak erişebilecek. Xbox, Xbox One ve Xbox 360 için gelecek olan ücretsiz oyunlar, farklı tarih aralıklarında erişilebilir olacak. 

İşte Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate için ocak ayının bedava oyunları:

Xbox One oyuncuları, ocak ayında Little Nightmares ve Dead Rising isimli iki oyuna ücretsiz olarak erişebilecek. Keşfedilmeyi bekleyen hikayesiyle oldukça şen bir oyun deneyimi sunan korku oyunu olan Little Nightmares, 1 Ocak’tan itibaren bedava olacak. Zombi hikayelerinden ve zombilerle savaşa girmekten hoşlanacağını düşünenlerin göz atması gereken Dead Rising ise 16 Ocak – 15 Şubat tarihleri aralarında ücretsiz olacak.

Xbox 360 oyuncuları, ocak ayında The King of Fighters XIII‘e bedava olarak sahip olabilecek. Bu keyifli dövüş oyununu tecrübe etmek isteyen Xbox 360 oyuncuları için oyunun bedava olacağı tarih aralığı ise 1 – 15 Ocak. 

Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Live Gold üyeleri için ocak ayında bedava olacak son oyun, Breakdown. 2004 yapımı bir FPS olan Breakdown, kendinizi gizli askeri deneylerin ortasında ‘denek’ olarak bulacağını keyifli bir oyun. Breakdown, 16 – 31 Ocak tarihleri aralarında ücretsiz olacak.

Comments
To Top