Haber

Microsoft Teams, Mart ayında yeni bir Dinamik Görünüm özelliği alıyor

Microsoft Teams, Mart ayında yeni bir Dinamik Görünüm özelliği alıyor

Microsoft, Mart ayında Teams hizmetini yeni Enerjik Dış Görünüş ile güncelliyor. Bu yeni dış görünüş, Teams kullanıcılarının içeriği katılımcılarla yan yana paylaşmasına olanak tanır. Birinin dia destesi sunduğu veya katılımcıların birlikte canlı bir etkinlik izlediği toplantılar için ideal olarak konumlandırılmış görünüyor.

Kazanç raporları, slaytlar ya da videolar gibi dinamik içerik öteki konuşmacıların yanına görüntülenebilir. derhal Teams’de, insanlar ekran paylaşırken ya da sunum yaparken öteki katılımcıların video beslemeleri çok küçük. Microsoft’un Teams için Galeri Görünümü, bu yeni görünümle kendini otomatik olarak optimize edecek ve katılımcıların görünümü kişiselleştirmesine ihtimal tanıyacak.

Keza faal konuşmacıları, sanal olarak ellerini kaldırmış kişileri daha net bir şekilde vurgulayacak ve katılımcıların devingen içeriğin yanında insanları sabitlemesine olanak tanıyacak. İlk olarak Temmuz ayında piyasaya sürülen bu yeni Enerjik Görünüm, Microsoft’un 365 ürün yol haritasına tarafından Mart ayında tüm Microsoft Teams kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Microsoft Teams kullanımı son 10 ayda arttı hizmet şimdi günlük 115 milyondan artı kişi göre kullanılıyor. Microsoft, Aralık ayında sanal ara odalarının ve iyileştirilmiş bir arama deneyiminin ortaya çıkmasıyla Teams’e aylık gibi gelen özellikler ekliyor.

Comments
To Top