Haber

MediaTek, Oyun Odaklı Helio G Serisi İşlemcileri İçin Türkçe Tanıtım Sayfası Yayınladı

MediaTek, Oyun Odaklı Helio G Serisi İşlemcileri İçin Türkçe Tanıtım Sayfası Yayınladı

Dünyanın en popüler mobil işlemci üreticilerinden biri olan MediaTek, daha iyi bir oyun performansı için HyperEngine teknolojisine sahip olan MediaTek Helio G Serisi işlemcileri için Türkçe web sayfası yayınladı.

Oyun odaklı akıllı telefonlar için özel olarak geliştirilen Helio G Serisi işlemciler ile MediaTek, akıllı telefonlara daha zinde internet bağlantısının yanı sıra üst seviye oyun, streaming, grafik, kamera, işlemci ve enerji verimliliği getirmeyi vadediyor.

mediatek

Daha üst seviye bir oyun deneyimi için MediaTek HyperEngine teknolojisinden faydalanan Helio G Serisi işlemcilerin amiral gemisi modeli ise MediaTek G95 olarak karşımıza çıkıyor. Helio G Serisi işlemcilere sahip cihazların en kayda değer özelliklerinden biriyse fiyat/performans noktasında başarılı sayılabilecek akıllı telefonlarda karşımıza çıkmaları.

MediaTek Türkiye’nin açıklamalarına kadar Helio G Serisi işlemciler işlemciler Türkiye’de üç farklı Xiaomi akıllı telefon modelinde karşımıza çıkıyor. MediaTek’in Helio G Serisi için yayınlamış olduğu Türkiye tanıtım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Comments
To Top