Haber

Masomo’nun Yeni Oyunu Basketbol Arena, Türkiye’de 1 Haftada 2 Milyon İndirmeye Ulaştı

Masomo’nun Yeni Oyunu Basketbol Arena, Türkiye’de 1 Haftada 2 Milyon İndirmeye Ulaştı

Geçtiğimiz hafta bütün dünyada yayınlanan Basketbol Arena, ülkemiz mobil oyun sektörü namına global çapta ses getirmeye başladı. Bir yana Kafa Topu 2 üstünde çalışmalarına devam eden Masomo ekibinin iki yıldır üzerinde çalıştığı Basketbol Arena, bilhassa Türkiye’de büyük ilgi fark etti.

Yayınlandıktan kısa bir vakit sonra Google Play Store ve App Store marketlerinde en popüler ücretsiz oyunlar listesine zirveye yükselen Basketbol Arena, hafta içi her tarafında yerini korumayı başardı. Among Düşünce, Brawl Stars, PUBG ve Wild Rift gibi listenin daimi yapımlarını geçerek, global çaptaki başarılar için kayda değer bir kilometre taşını geride bıraktı.

Basketbol Arena, birincil haftasında Türkiye’de 2 milyon kez indirildi:

Hafta içi baştan başa Android, iOS ve iPadOS kullanıcıları tarafından indirilmeye sürekli Basketbol Arena, toplamda 2 milyon indirme barajını geçti. Ayrıca Play Store’da 21 bin değerlendirme alarak 4,3 puana ulaştı. Oyunun App Store’daki puanı ise 4,8 olarak belirlendi.

Basketbol ArenaİNDİR, Basketbol ArenaİNDİR

Yeni etkinlikler ve klan sistemi yolda:

Oyuncular göre yapılan geribildirimleri kısa sürede çözüme kavuşturan Masomo ekibi, Basketbol Arena’yı daha rekabetçi kılacak yeni faaliyetler üstünde çalışmaya devam ediyor. Hem oyuna eklenecek klan sistemi gibi özellikler, önümüzdeki dönemde keza Türkiye keza de global oyun topluluklarının beğenisine sunulacak. 

Eğer Baskebol Arena hakkındaki gelişmeleri peşine düşüp takip etmek, etkinliklerden farkında olan almak istiyorsanız resmi Instagram sayfasını peşine düşüp takip edebilir, Discord topluluğuna katılabilirsiniz.

Comments
To Top