Haber

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales İçin Her Detayı Kalite Kokan 30 Saniyelik Reklam Yayınlandı

Marvel's Spider-Man: Miles Morales İçin Her Detayı Kalite Kokan 30 Saniyelik Reklam Yayınlandı

PlayStation 5’in en çok beklenen özel oyunları arasında olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’cilt herkesin ağzını açık bırakacak kısa bir sinematik reklam yayınlandı. Sony’nin yeni konsolunun tüm gücünü umarsızca kullanan oyun, PlayStation 5’in birincil çıktığı günde erişilebilir olacak.

Yayınlanan 30 saniyelik videoda, sahnelerin reel oyundan gelmediği bilgisi yer alıyor. Yani, oyunu oynadığımızda bu grafiklerle karşılaşmayacağız, ama oyunun daha önce yayınlanan oynanış videolarının da son derece sağlam grafiklerle geleceğini görmüştük. Yayınlanan fragmanın reel oynanış videosu olmadığı gerçeğini bir kenarı bırakırsak, karşımızda son derece gösterişli bir TV reklamı olduğunu görüyoruz. 

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Be Yourself TV reklamı:

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, yeni bir oyun olsa da Ultimate sürümüyle önceki oyun olan Marvel’s Spider-Man’i de sunacak. Oyun, 12 Kasım’da PlayStation 5’le birlikte çıkış yapacak. Ülkemizde ise 19 Kasım’da yine PS5’in lansmanıyla birlikte erişmeye başlayacağız.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oynanış videosu da yayınlanmıştı

Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man: Miles Morales için, geçtiğimiz aylarda oyunda nasıl bir tecrübe yaşayacağımızı daha iyi kullanmak için 7 dakikalık bir oynanış videosu yayınlamıştı. Oynanış videosuna baktığımızda son derece detaylı bir büyük kasaba ve büyüleyici grafikleri görüyoruz. 

Peki sizler Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in yayınlanan TV reklamı ve oynanış videoları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top