Haber

Marvel’den Sürpriz: En Popüler Karakterlerin Hikayesini Anlatacak ‘Legends’ Dizisi Geliyor

Marvel’den Sürpriz: En Popüler Karakterlerin Hikayesini Anlatacak 'Legends' Dizisi Geliyor

Bilhassa son yıllarda sinema dünyasını domine eden Marvel, sinematik evrende az önce 4. fazı başlatmasa da yeni projelerini duyurmaya devam ediyor. Disney’in çevrimiçi dizi, film platformu Disney+, yeni Marvel ve Star Wars içeriklerinin duyurusunu gerçekleştirmişti.

Disney+, yaptığı duyuruda WandaVision, Loki, The Falcon and the Winter Soldier, Moon Knight, She-Hulk, Ms. Marvel ve Marvel’s What If dizilerine ek olarak Nick Fury’e odaklanılacak Secret Invasion, Ironheart ve Armor Wars’u duyurmuştu. Şimdi de bunların arasına bir yenisi daha eklendi.

Disney+’ta yayınlanacak yeni Marvel dizisi

marvel legends dizisi, legends dizi

Marvel Studios (@MarvelStudios) devlete ait Twitter hesabından yapılan açıklamayla birlikte Legends isimli dizisini duyurdu. Yayınlanan açıklamada dizinin neye odaklanacağı ve ne vakit yayınlanacağı da belirtildi.

Stüdyo kadar yapılan açıklamaya göre Legends dizisi, Marvel Sinematik Evreni‘ndeki en ikonik anlara bir kere daha bakış atılmasını sağlayacak. Her bölümde bir karaktere odaklanılacak olan dizinin birincil iki bölümünde Wanda Maximoff yani namı öteki Scarlett Witch ve Vision alacak.

Marvel’ı da bünyesinde bulunduran Disney’in Disney+ platformunda yayınlanacak olan dizi, 8 Ocak tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Dizinin ilk iki bölümü aynı anda izleyicilerle buluşacak.

Marvel Studios tarafından yapılan resmi açıklamada yer alan bilgiler bundan ibaret. Dizinin kaç bölüm olacağı, tek bir sezonda bütün karakterlere odaklanıp odaklanılmayacağı gibi bilgiler henüz bilinmiyor. Peki, siz Marvel’ın yeni dizisi Legends hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizi izleme listenizde yer alacak mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top