Haber

Marvel Realm of Champions, Çıktığı Gibi Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Marvel Realm of Champions, Çıktığı Gibi Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

2016 yılında Netmarble Games tarafından satın alınan ve Marvel Contest of Champions isimli oyunuyla epeyce iyi bir hasılat elde eden Kabam, geçtiğimiz yıl içerisinde yeni Marvel oyunu üstünde çalışmaya başlamıştı. Marvel Contest of Champions oyununun devamı olarak gelmesi beklenen fazla oyunculu reel zamanlı RPG oyunu Marvel Realm of Champions, 11 Aralık 2020 tarihinde Google Play Store üstünde piyasaya sürüldü.

Az Önce piyasaya sürülmesinin üzerinden bir hafta bile geçmemiş olmasına karşın Marvel Realm of Champions oyunu, Kabam’ın oldukça artı geri dönüşle karşılaşmasına sebep oldu. Az Önce yayınlanmasının üzerinden 5 gün geçen oyunda kullanıcıların yorumlarına kadar fazlasıyla sorun vardı, bu da Marvel Realm of Champions’ın tenkit yağmuruna tutulmasına sebep oldu.

Oyun, oyun içi satın alımlara mecburi bırakıyor:

Marvel Realm of Champions isimli oyunda en fazla şikâyet edilen konulardan birisi, oyunun eşleştirme sistemi oldu. Oyuna yeni giren oyuncular, çoğunlukla serinin eski oyunlarını da oynayan ve fazlasıyla yetenekli kişilerle eşleştiriliyordu. Bu şart, yeni oyuncuların oyun içi satın alım yapmasını hemen hemen zorunlu kılıyor zira oyun içi satın alımlar kullanıcıları daha enerjik ülkü getirebiliyor.

Oyuncuları oyun içi harcamalara gerekli ayrılmak kuşkusuz hoş karşılanacak bir şart değil. Bunun yanı sıra Marvel Realm of Champions, oynanış anlamında da fazlasıyla tenkit alıyor. Hatta bazı oyuncuların yorumlarına bakılacak olursa oyun düzeltilebilecek seviyede bile değil.

Comments
To Top