Haber

Marvel Patronu: She-Hulk, Yarım Saatlik Bir Hukuk Komedisi Olacak

Marvel Patronu: She-Hulk, Yarım Saatlik Bir Hukuk Komedisi Olacak

Marvel patronu Kevin Feige, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Disney Yatırımcı Günü’nde Marvel Sinematik Evreni’nin bir sonraki aşamasının başlangıcı olacak WandaVision dizisinin ikinci fragmanının yanı sıra Loki, What If …? ve The Falcon and the Winter Soldier dizilerinin ilk fragmanlarını Marvel hayranları ile paylaşmıştı.

Feige, laf konusu sunumda varlığı zaten bilinen ve yayınlama tarihi beklenen dizilerin yanı sıra içeriği hakkında çok eksik bilgiye sahip olduğumuz She-Hulk dizisini de resmi olarak açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde  Emmy Magazine ile yeni bir mülâkat gerçekleştiren Marvel patronu, She-Hulk hakkında daha artı detay paylaştı.

She-Hulk, ortalığı yıkıp geçen bir canavar değil zekası ve kişiliği ile öne çıkan bir şahsiyet olacak

she-hulk

Feige’nin açıklamalarına tarafından She-Hulk, yarım saatlik bir hukuk komedisi olacak. Peki bu iyice ne anlayış geliyor? She-Hulk ya da günlük hayattaki adıyla Jennifer Walters, yeşil dev Hulk yani Bruce Banner’ın hem avukatı hem de kuzeni. Kuzeni Banner’dan kan nakli alan Walters, umulmadık bir şekilde “Hulk” güçlerini de kazanıyor. Fakat She-Hulk, Hulk’un tersine ortalığı kırıp geçen bir canavar değil, zekası ve kişiliği ile öne çıkan bir kişilik oluyor.

Feige, She-Hulk dizisinin John Byrne’nın orijinal She-Hulk karakterine sadık kalacağını açıklama ediyor ancak Dan Slott ve Charles Soule’ün She-Hulk çizgi romanlarından referanslar görmemiz de son derece muhtemel. Kat Coiro ve Anu Valia’nın yönetmenliğini paylaştığı dizinin başrolünde She-Hulk olarak Orphan Black dizisinden hatırladığımız Tatiana Maslany’yi göreceğiz. Keza Feige’nin Disney Yatırımcı Günü’nde açıkladığı gibi Mark Ruffalo da dizide yer alacak. Marvel, Disney+’ta yayınlanacak dizinin yayınlama tarihi ile ilgili ise hiçbir veri paylaşmadı.

Comments
To Top