Haber

Marvel, Loki’nin Daha İlk Sezonunu Yayınlamadan 2. Sezonu Onayladı

Marvel, Loki’nin Daha İlk Sezonunu Yayınlamadan 2. Sezonu Onayladı

Marvel, sinematik evrenini daha fazla genişletmek için geçtiğimiz dönemde pek fazla karakterin dizisinin geleceğini duyurmuştu. Duyurulan dizilerden biri olan ve ola ki en fazla merak edilenlerden olan Loki dizisi, daha birincil sezonu yayınlanmadan ikinci sezon onayını kaptı. İlk olarak koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimleri başlayan dizi, salgının ortaya çıkmasıyla çekimlere ara vermek zorunda kalmıştı. 

Loki’nin birincil sezonu, çekimlerde yaşanan aksaklıklar nedeniyle planlanan tarihte çıkamadı. Dizinin ne vakit yayınlanacağı hala bilinmiyor, ancak 2021’in yaz aylarında Disney+’ta yayınlanması bekleniyor. Marvel Sinematik Evreni filmlerinde de Loki’yi canlandıran ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Tom Hiddleston’ın yer alacağı dizide Sophia Di Martino, Gugu Mbatha-Ray, Owen Wilson ve Ridcard E. Grant gibi isimler de yer alıyor.

2. Sezon ne zaman gelecek?

Loki dizisinin birincil sezonu daha yayınlanmamış olsa da Production Weekly tarafından ikinci sezonunun onaylandığı açıklandı. Mart 2021’den önce birincil sezonun çekimlerinin bitmesi planlanırken, bu tarihten sonra ara vermeden ikinci sezonun çekimlerine başlayacağı düşünülüyor. 

Loki dizisinde neler göreceğiz?

Bu haberi okuyorsanız, Marvel Sinematik Evreni’ne baskın olduğunuzu düşünüyoruz. Bu sebeple bundan sonraki yazımızda bazı spoilerlar bulunabilir. Uyarımızı yaptığımıza tarafından biliyorsunuz ki Loki, Avengers: Endgame filminde Thanos göre öldürülmüştü. Bu sebeple dizide yer alacak Loki’nin ilk Avengers filmine kadar olan karakterimizle benzer birey olmadığını söyleyebiliriz. Dizide izleyeceğimiz Loki, son Avengers filminde geçmişe dışarı giden ekibimizden dolayı ölümsüzlük taşını alıp kaçmayı başaran aslen “fena” bir şahsiyet olarak karşımıza çıkacak. Keza zamanda bir kırılma sonucu kendine yeni bir yol çizecek olan karakterimizin neler yaptığını bu dizi sayesinde görmüş olacağız.

Comments
To Top