Haber

Marvel Karakterlerinin Yer Aldığı Mobil Oyunlar

Marvel Karakterlerinin Yer Aldığı Mobil Oyunlar

Marvel, bilhassa sinematik evrenin başarısından sonra çok büyük bir şirket haline geldi ve işi yalnızca filmlerde bırakmadı. Artık en sevdiğiniz Marvel karakterlerini ve süper kahramanlarını mobil cihazınızda istediğiniz lahza görebiliyor ve eğlenceli süre geçirebiliyorsunuz.

Her ne değin yalnızca tek bir Marvel karakterine odaklanılan oyunlar da olsa da biz listemize tüm Marvel süper kahramanlarını görebileceğiniz ve hatta oynayabileceğiniz oyunları dahil ettik. Aralarında herkese göre olmayan oyunlar da bulunsa Marvel karakterlerini içeren mobil oyun listemizde sizin kendinize tarafından bulabileceğiniz bir oyun mutlaka vardır diyoruz ve listemize geçiyoruz.

Marvel karakterlerini barındıran mobil oyunlar:

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Future Fight Marvel Şampiyonlar Ülkesi Marvel Strike Force LEGO Marvel Super Heroes Marvel Hero Tales

Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Türü: Aksiyon, Dövüş Boyutu: 101 MB Puanı: 4,2

Sevdiğiniz Marvel kahramanlarının hepsi olmasa da birçoğunu görebileceğiniz Şampiyonlar Turnuvası, içerisinde karın doyurucu olmasa da hikâye barındıran bir platform dövüş oyunu. Bildiğiniz Street Fighter esintisini alabileceğiniz oyunda gözde süper kahramanlarınızla dövüşebiliyor olacaksınız.

Marvel Şampiyonlar TurnuvasıİNDİR Marvel Şampiyonlar TurnuvasıİNDİR

Marvel Future Fight

Türü: RPG, Aksiyon Boyutu: 86 MB Puanı: 4,0

Marvel Evreninde bulunan az daha tüm süper kahramanları esas karakteriniz olarak yönetip değişik güçlerdeki düşmanları yerle bir edebileceğiniz Marvel Future Fight, içerisinde yeniden karın doyurmayan bir hikâye bulunduran bir RPG oyunu. Oyunda dilerseniz X-Men veya Avengers gibi klasik ekipleri de oluşturabiliyorsunuz.

Marvel Future FightİNDİR Marvel Future FightİNDİR

Marvel Şampiyonlar Ülkesi

Türü: Aksiyon Boyutu: – Puanı: –

Kendi süper kahramanlarınızla kendi takımlarınızı kurup gerçek zamanlı olarak hem rakiplerinizle (PvP) hem de botlara karşı (PvE) kapışabileceğiniz Marvel Şampiyonlar Ülkesi, henüz piyasaya sürülmedi. Ama aşağı paylaşacağımız linkten oyuna ön tescil yaptırabilir ve açık veya kapalı betaya dahil olabilirsiniz.

Marvel Şampiyonlar ÜlkesiİNDİR

Marvel Strike Force

Türü: Sıra Tabanlı, RPG Boyutu: 126 MB Puanı: 4,3

Evrende bulunan tanıdık bilinmedik tüm kahramanlarını bulabileceğiniz Marvel Strike Force, sıra tabanlı bir RPG oyunu. Oyunda hikayede ilerleyerek yeni karakterler açıyor ve bu karakterleri güçlendirerek sıra tabanlı dövüşlerde kullanıyorsunuz. ‘RPG nerede bunda’ diyecek olursanız, takımınızı siz oluşturuyorsunuz.

Marvel Strike ForceİNDİR Marvel Strike ForceİNDİR

LEGO Marvel Super Heroes

Türü: Aksiyon, Macera, RPG Boyutu: 6,6 MB (Başvuru içi 1,3 GB ekstra indirme) Puanı: 3,9 Fiyatı: 34,99 TL

7 yıl önce PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii U, Nintendo 3DS ve PC platformlarına çıkış yapan LEGO Marvel Super Heroes, en son olarak Android ve iOS platformlarına çıkış yaptı ve daima yanınızda taşıyabileceğiniz bir oyun haline geldi. Oyunda belirtilmiş kahramanlardan birini seçip görevler yapıyor ve hikâyede ilerliyorsunuz.

LEGO Marvel Super HeroesİNDİR LEGO Marvel Super HeroesİNDİR

Marvel Hero Tales

Türü: Çocuk, Eğitici Boyutu: 52 MB Puanı: 3,3 (Puanlama yapanların hepsi çocuklarımız 🙂 )

Captain Marvel’dan tutun Ms. Marvel’a dek çoğu popüler kahramanı oynayabildiğiniz Marvel Hero Tales, bilhassa çocukların gelişiminde oynamaları gereken çok faydalı bir oyun. Fakat bir ufak detaylar var, oyun İngilizce. Türkçe desteği bulunmayan bu oyunu dolayısıyla çocukların oynaması biraz zor ve bu nedenle Google Play ve App Store’da biraz düşük puanlamışlar 🙂

Marvel Hero TalesİNDİR Marvel Hero TalesİNDİR
Bu Vesile Ile Marvel karakterlerinin yer aldığı mobil oyunları listelediğimiz içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Düşüncelerinizi ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın. Hem resmi Telegram kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.

Comments
To Top