Haber

MADDEN 21 ŞU ANDA BİR SPONGEBOB KARE BİÇİMİ VAR

MADDEN 21 ŞU ANDA BİR SPONGEBOB KARE BİÇİMİ VAR

Madden bundan böyle SpongeBob SquarePants temalı bir sahaya sahip, bu nedenle sanal bir Bikini Bottom’da futbol oynama hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca Madden’in atari tarzı The Yard modunda mevcut olacak olan SpongeBob Reef-Top, Nickelodeon temalı içeriğin kilidini açmak için tamamlayabileceğiniz zorlukların yanı sıra meşhur sarı süngerin kendisinden esinlenen teçhizatlar sunacak.

“Önümüzdeki haftalarda” Patrick Star, Sandy Cheeks, Mr. Krabs, Plankton ve Squidward Tentacles’ten daha sonra temalı teçhizatın kilidini de açabileceksiniz. (Squidward’ın kanon soyadının Tentacles olduğunu TIL.)

Madden’ın Twitter hesabından bu videodaki alana ve donanımlardan bazılarına göz atın. Kendimce temalı üniformalar gerçekte olağanüstü görünüyor! Hakiki bir NFL oyununda kullanılsalar çok sevinirim.

Hazırım, hazırım ‼ ️

# Madden21’de @SpongeBob Reef-Top’a güzel geldiniz pic.twitter.com/BhEN5dVh6Y

— Madden NFL 21 (@EAMaddenNFL) 7 Ocak 2021

I Bu yazıda ünlü “Tatlı Başarı” devre arası şovuna bağlantı vermeseydim bir Sünger Bob ve futbol hayranı olarak görevimi yapmazdım. İşte buyrun:

Sünger Bob / Madden işbirliği, Pazar günü Nickelodeon’da yayınlanacak olan NFL playoff maçından önce geliyor. Chicago Bears, New Orleans Saints ile 16:40 PM ET’de oynayacak.

Comments
To Top