Haber

LoL’ün 10.24 Sürümünde Güç Dengesi Ayarlanacak Karakter ve İtemler Açıklandı

LoL'ün 10.24 Sürümünde Güç Dengesi Ayarlanacak Karakter ve İtemler Açıklandı

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarından bir her birine olan League of Legends’a yaklaşmakta olan yeni bir güncelleme var. “10.24” kodlu bu güncellemeyle ilgili ayrıntı şu an için bilinmiyor fakat Riot Games yöneticilerinden Mark Yetter tarafından yapılan bazı açıklamalar, güncellemeden neler bekleyebileceğimizi ortaya koyuyor. 

Yetter’ın Twitter’dan yaptığı açıklamalarda, yeni güncellemeyle sunulacak eşitleme durumlarına değiniliyor. Yani bu güncellemeyle gücü artırılacak ve azaltılacak olan bazı eşyalar var. Hem bazı karakterlerin de şiddet dengesinde şartların değişmesi yapılacak. Peki bu güncelleme, hangi karakterleri güçlendirirken hangi karakterleri zayıflatacak?

“Tryndamere, yeni güncellemede güçlendirilmiş tek karakter olacak”

Tryndamere

Mark Yetter tarafından yapılan açıklamalara kadar League of Legeds’ın 10.24 kodlu yaması, yalnızca bir kişilik için zor artırımı sunacak. Bu kişilik, dövüşçü olarak karşımıza çıkan Tryndamere. Orta zorlukta bir şahsiyet olan Tryndamere, 10.24 güncellemesinden sonradan daha pozitif tercih edilecek gibi görünüyor. giderken Yetter, Kayle, Samira ve Hecarim’in nerf yiyeceğini, yani gücünün azaltılacağını ifade ediyor.

Yetter, iyileştirecek itemlerin Tear of the Goddess (Tanrıça’nın Gözyaşı), Kraken Slayer, Essence Reaver (Canbiçen), Phantom Dancer (Hayalet Dansçı), Moonstone Renewer, Prowler’s Claw ve Serpent’s Fang. Nerflenecek itemler arasındaysa Ludens Tempest (Luden’in Feryadı), Laundries Anguish, Night Harvester, Riftmaker, Hextech Rocketbelt, Lich Bane (Lich Boğan), Demonic Embrace, Nashor’s Tooth (Nashor’un Dişi), Eclipse ve Blade of the Ruined King (Harap Kralın Kılıcı) bulunuyor. Güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte yeni güç dengeleri, tüm oyuncular için kullanılabilir olacak.

Comments
To Top