Haber

Linksys’in örgü yönlendirici hareket izleme sistemi artık diğer akıllı ev aygıtlarıyla çalışabilir

Linksys’in örgü yönlendirici hareket izleme sistemi artık diğer akıllı ev aygıtlarıyla çalışabilir

Şirketinizin evinizdeki hareketi algılamak için örgü Wi-Fi sistemlerini kullanan abonelik hizmeti Linksys Aware, yönlendiricilerin interneti kullanarak öteki değişmez zeki konut ürünlerine bağlanmasına ihtimal tanıyan yeni bir güncellemeyle daha da akıllı ülkü geliyor. Evinizdeki hareketi daha doğru bir şekilde izleyin.

Orijinal Aware hareket algılama sistemi, Wi-Fi sinyallerinin bir ağ sistemindeki yönlendiriciler aralarında evinizin civarda nasıl döndüğünü algılar. Hareket doğal olarak bu sinyallere müdahale ederek yönlendiricilerin herhangi bir ek donanıma gereklilik duymadan hareket kavrama düzeneği görevi görmesine olanak tanır.

Hemen Linksys, internete ast diğer zeki ev ürünlerinden davranmak için yardım ekliyor. hoparlörler, akıllı anahtarlar ve termostatlar – ilave irtibat noktaları olarak hizmet ederek, hareket seziş sisteminin daha geniş bir alanda çalışmasına ve sonunda hareketin algılandığı daha spesifik konumları belirlemesine olasılık tanır. Yeni güncelleme ile kullanıcılar, belirtilmiş bir cihazın yakınında hareket algılandığında görebilecekler (oturma odanızdaki Apple TV ya da koridorunuzdaki zeki fiş gibi).

Linksys Aware için yeni aygıt tabanlı izleme.

Kurulum sadece mevcut internet bağlantılarına dayandığından, herhangi bir yazılım güncellemesi gerektirmeden birçok üçüncü taraf cihazla çalışmalıdır (Linksys uygulaması, hangi cihazların ahenkli olduğunu size bildirir).

Linksys Aware güncellemesi, Mart / Nisan’da ABD’de kullanıma sunulacak ve sonraki aylarda dünyanın geri kalanına ilave sürümler eklenecektir. Fiyatlandırma, 90 günlük ücretsiz test seçeneğiyle birlikte aylık 2,99 ABD Doları ya da takvim 24,99 ABD Doları olarak belirlenecek.

Şirket, Linksys Aware için güncellenen özelliklerin yanı sıra, yeni AXE8400 ağ yönlendirici sistemini de duyurdu , Wi-Fi 6E’yi destekleyen birincil. AXE8400, antre düzeyinde müşteriler değil, yoğun Wi-Fi kullanımı olan müşteriler içindir ve bununla eşleşecek şekilde fiyatlandırılır: tek bir yönlendirici 449,99 ABD doları, iki paket 849,99 ABD doları ve üç paket 1.199,99 ABD dolarıdır.

Bu fiyatlar size fazla sayıda yönlendirici kazandırır. Her AXE8400 ünitesi, 2,4 GHz, 5 GHz ve 6 GHz ağları destekleyen ve 3000 fit kareye kadar kapsayabilen üç bantlı bir yönlendiricidir. Bu noktada büyük ölçüde geleceğe yönelik bir 5 Gbps WAN temas noktası ile birlikte dört adet 1 Gbps LAN bağlantı noktası ve bir USB 3.0 temas noktası vardır. Linksys, AXE8400’ün hepsi aynı bant genişliğini benzer anda paylaşan 65’ten pozitif cihazı rahatça kullanabilmesi gerektiğini söylüyor. AXE8400, diğer Linksys Intelligent Mesh yönlendiricileriyle de uyumludur, böylece, zaten bir Linksys müşterisiyseniz, bunları mevcut ağ kurulumunuza yerleştirebilirsiniz.

Linksys AXE8400, 2021 ilkbahar / yaz aylarında satışa sunulacak.

Comments
To Top