Haber

LG’nin Q Serisine Ekleyeceği Bir Telefonun Render Görüntüleri Paylaşıldı

LG'nin Q Serisine Ekleyeceği Bir Telefonun Render Görüntüleri Paylaşıldı

Güney Koreli teknoloji şirketi LG’nin son zamanlarda zeki telefon sektöründe yükselişe geçtiği bir gerçek. Şirket, tanıttığı yeni zeki telefonlarıyla ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştı. Keza daha önce de edindiğimiz bilgilere tarafından LG, 2021 yılında yeni Q serisi zeki telefonlarını da tanıtacak.

Dahası LG, Q serisine sadece birkaç değil, şimdilik 13 adet yeni zeki telefon ekleyecek. Şirketin Q serisinde sunacağı akıllı telefonlar arasında Q63 ve Q83 de bulunacak. Bu modellerin nasıl bir donanıma sahip olacağını bilmesek de bugün telefonlardan birinin CAD render görüntüleri ortaya çıktı.

Q serisine eklenecek bir telefonun render görüntüleri:

lg q

91mobiles göre paylaşılan CAD render görüntülerinde LG Q63 veya Q83 olduğu tahmin edilen bir telefon yer alıyordu. Paylaşılan görseller telefonu her açıdan gösteriyordu. Telefon, birçok açıdan LG Velvet’e benziyordu. Lakin akıllı telefonun kamera kurulumu farklıydı.

lg q

LG’nin yeni Q serisi zeki telefonu resimlerde de görülebildiği üzere üçgen şeklinde bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak. Telefonun sağ yanına bir adet parmak izi okuyucusu, sol yanındaysa ses denetim ve güç tuşları yer alacak. Telefonun daha aşağı kısmında 3,5 mm’lik kulaklık girişi, Type-C girişi ve bir hoparlör bulunacak. Üstteki kısımdaysa herhangi bir delik yer almayacak.

lg q

CAD renderlarından elde edebildiğimiz bilgiler maalesef sadece bunlarla sınırlı kalıyor. Telefonun nasıl bir donanıma veya kamera kurulumuna sahip olacağı şu an için bilinmiyor. Ancak LG’nin yeni Q serisi telefonu ve diğer telefonları hakkında önümüzdeki günlerde mutlaka yeni bilgiler de paylaşılacaktır.

Comments
To Top