Haber

LG’nin en yeni kablosuz elektrik süpürgesi kendini otomatik olarak boşaltır

LG’nin en yeni kablosuz elektrik süpürgesi kendini otomatik olarak boşaltır

LG’nin gülünç bir şekilde adlandırılan LG CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus adlı yeni elektrikli süpürgesi, birçok kablosuz elektrik süpürgesinden biraz daha basit boşaltılmalı. Çok Miktar istasyonu, cihaz yük olurken elektrikli süpürgenin çöp kutusunun içeriğini bir toz torbasına emen “bütün otomatik bir toz giderme sistemi” ile donatılmıştır.

Daha önce iRobot Roomba i7 Plus gibi robot elektrikli süpürgelerde benzer otomatik boşaltma özellikleri görmüştük, ancak LG’nin çözümü kablosuz çubuk elektrikli süpürgeler dünyasında çok daha özgün. Samsung, dik elektrikli süpürgesiyle niyetlenmek için bir Temiz İstasyon satıyor, fakat bunu göstermek, çok miktar esnasında otomatik olarak olmaktan ziyade önce elektrik süpürgesinin çöp kutusunun çıkarılmasını gerektiriyor.

Tatlım, LG CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus’ı sıkıntı ettiniz mi?

sık sık Dyson V10 elektrikli süpürgesinin çöp kutusuna uzanarak tüm pisliği dışarı atmak zorunda olan biri olarak, süreci otomatikleştirmenin cazibesini görebiliyorum. Ancak, tüm bir evi ya da daireyi süpürmek gibi daha büyük işler için, sorumluluk olduğunda otomatik olarak boşaltmayı ummak yerine, muhtemelen LG CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus’ı orta temizlikte boşaltmanız gerekecektir. Umarız çok miktar istasyonunun toz torbaları yeterince büyüktür (ve yeterince ucuzdur) ve çok sık boşaltılmasına gerek yoktur.

LG, dokunmatik ekranla donatılmış sıkıntı standının çöp kutusunu boşaltmanın yanı sıra Dyson ve Xiaomi’nin mevcut çubuk vakumlu sorumluluk cihazları gibi vakumun altı aksesuarını ve nozülünü barındırın. LG’nin ataşmanları arasında 2’si 1 arada kombinasyon aleti, aralık başlığı, evcil hayvan başlığı, elektrikli halı başlığı ve elektrikli paspas bulunur. Vakumla birlikte iki pil paketi ve çıkarılabilir yıkanabilir filtreler bulunur.

LG’nin basın açıklaması, bütün bunların ne kadara mülk olacağını veya ne vakit satışa sunulacağını söylemiyor. bununla birlikte, LG CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus’ın bu yılki sanal CES’teki sanal standında sergileneceğini vaat ediyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Comments
To Top