Haber

LG’nin en yeni 4K lazer projektörü AirPlay 2’yi 2.999 $ ‘a destekliyor

LG’nin en yeni 4K lazer projektörü AirPlay 2'yi 2.999 $ 'a destekliyor

LG’nin HU810P ürünü, Apple’ın AirPlay 2 standardını destekleyen ve webOS 5.0 çalıştıran 2.999 $ ‘lık yeni bir 4K lazer projektördür. 18 Ocak’ta tüm dünyada satışa sunulacak. AVSForum’un daha önce bildirdiğine göre projektör başlangıçta Ağustos ayında duyurulmuştu.

LG’ye kadar HU810P, köşeden köşeye 300 inç büyüklüğünde bir ekran oluşturabiliyor ve 2.700 ANSI lümen parlaklık sunuyor. HDR10 ve HLG HDR standartlarını destekler ve izlediğiniz içeriğe ya da izlediğiniz odaya tarafından resmini ayarlayabilir. Örneğin, bir odadaki etraf ışığı miktarını algılayabilen ve resmini buna kadar ayarlayabilen Aydınlık Oda ve Karanlık Oda modlarına sahiptir ve keza filmler için kare hızını 24 Hz olarak ayarlayabilir. Lazer ışık kaynağı 20.000 saatlik tatbik için derecelendirilmiştir.

Lazer ışık kaynağı 20.000 saatlik başvuru formu için derecelendirilmiştir. Resim: LG Projektör üç HDMI bağlantı noktası içerir. Resim: LG

WebOS 5.0, projektörün Disney Plus, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube ve Hulu dahil elde etmek üzere bir dizi sızıntı hizmetini lokal olarak desteklediği ve hem uyumlu cihazlardan sızıntı için Miracast desteği olduğu anlamına gelir. Somurtkan takdirde, AVSForum’a tarafından biri HDMI 2.1 almak üzere toplamda üç HDMI temas noktası vardır. Projektör, daha yüksek nitelikli ses için eARC’yi destekliyor, Bluetooth kullanarak ses akışı gerçekleştirebiliyor ve yerleşik Google Tezgâhtar ve Amazon’un Alexa ses asistanı var.

LG ilk 4K projektörünü 2018’de piyasaya sürdü ve ayrıca piyasaya sürüldü projeksiyon yüzeyinden yalnızca birkaç santim uzağa yerleştirseniz bile çalışan kısa mesafeli bir model.

Comments
To Top