Akıllı Telefonlar

LG’den katlanabilir “spor telefonu”

LG'den katlanabilir "spor telefonu"

Güney Koreli yayınlardan Elec’in yeni raporuna göre LG önümüzdeki senenin başında yeni bir telefon tanıtacak. Bu yeni modelin amiral gemisi özellikleri taşıyacağı belirtilirken, ayrıca katlanabilir ekranlı bir model olacağı bilgisi de raporda yer alıyor. Kod adı “B Project” olan bucihaz, olasılıkla V60 ThinQ 5G‘nin halefi olarak karşımıza çıkacak.

öte yandan şirketin LG Wing gibi ayrıca deneysel keza trend cihazları geliştirdiği de biliniyor. Şirketin Explorer Project dahilinde geliştirilen bu müşteri cihazlara yeni bir örnek üstünde daha çalıştığı raporda yer alıyor. Şirketin bu yılın başında tekrar B Project ile beraber bu nesil dönebilir ekranlı bir telefon daha tanıtması beklenirken, bu cihazın kod adı da “Rainbow” olarak isimlendirilmiş durumda.

Rapor hem, şirketin maliyetleri yıkmak için cep telefonlarının üretimi için irijinal tasarım üreticilerine olan bağımlılığını arttırdığını ve cihazların yüzde 70’e yakınının 2021’de ODM (orijinal tasarım üreticileri) kadar üretileceğini içeriyor. B Projesi ve Rainbow için ise en erken tarih Mart 2021. Bekleyip göreceğiz.

Comments
To Top