Haber

LG, Rollable telefonuyla tekrar dalga geçiyor

LG, Rollable telefonuyla tekrar dalga geçiyor

LG bir kez daha katlanabilir telefonuyla dalga geçiyor. Geçmişte kısa ipuçları görmemize karşın, bugün CES’te LG, cihaza şimdiye kadarki en iyi görünümü sağladı. LG Rollable adlı cihaz, şirketin bir telefondan ufak bir tablete dönüşen “benzersiz bir her tarafta boyutlandırılabilir ekran” olarak adlandırdığı bir şeye sahip. Ekran, yüzey alanını genişletmek için yerine girip çıkıyor.

Bu, LG’nin “Explorer Projesi” deneylerinin bir parçası olarak hemen sadece bir kavram ve LG’nin tamamen hangi teknoloji olduğunu bilmiyoruz. genişletilebilir ekranın kullanımı veya boyutu. LG, daha önce Explorer Projesini, deli bir dönen tasarıma ve iki OLED ekrana sahip LG Wing akıllı telefonunu takdim etmek için kullanmıştı.

LG’nin Rollable telefonu. LG Rollable, genişletilebilir aygıtın adıdır. Image: LG

LG’nin Rollable telefonunun piyasaya çıkıp çıkmayacağı demin net değil, fakat şirket şu anda bu deneyi markalaştırdı, bu nedenle gelecekte bir LG Rollable görmemiz daha muhtemel görünüyor.

< Diğer şirketler de katlanabilir telefon ekranlarını araştırıyor. TCL, geçen yıl bir dizi gelecekteki telefon konseptini sergiledi ve Oppo ayrıca genişletilebilir OLED ekrana sahip bir konsept aygıt gösterdi. yine de telefon üreticileri, az önce konsept aşamasının ötesine geçmedi ve katlanabilir telefonlarıyla deneyler yapmadı.

Comments
To Top