Haber

Lenovo’nun yeni Yoga all-in-one ürünü, daha iyi TikTok videoları ve Twitter kaydırma için dönen bir ekrana sahiptir.

Lenovo’nun yeni Yoga all-in-one ürünü, daha iyi TikTok videoları ve Twitter kaydırma için dönen bir ekrana sahiptir.

Lenovo’nun yeni bir Yoga bilgisayarı var, oysa bu bir dizüstü bilgisayar yok – yeni Yoga AIO 7 masaüstü bilgisayar. Oysa, daha taşınabilir kuzenleri gibi standart bir hepsi bir arada masaüstü gibi görünse de, Yoga AIO 7’nin bir ekran numarası var: bütün ekran dönebilir ve 27 inçlik yatay monitörü bir dikey form faktörü.

Şüphesiz, bir ekranı döndürme yeteneği ayrıntılarıyla yeni bir us değil. Egemen masaüstü monitörler bu özelliği senelerdir sunarak kullanıcıların Twitter beslemeleri, uzun belgeler veya TikTok videoları gibi daha uzun bir panele daha uygun içeriği görüntülemesini kolaylaştırıyor. Oysa konsepti tümü bir arada bilgisayarda görmek fazla daha nadirdir.

Yoga AIO 7 standart modunda. Image: Lenovo

Hafıza, Instagram gibi uygulamalardan dikey video formatlarının popülerliğine cevap olarak fikri tam boyutlu 43 inç televizyona ölçeklendiren aynı şekilde dönen bir ürün olan Samsung’un geçen yılki Sero TV’sini anımsatıyor ve TikTok (sırayla ilk elden video kameralı zeki telefonların her yerde bulunmasından kaynaklanmaktadır). Lenovo, düşey bir TV potansiyelinin haberdar görünüyor ve AIO 7’nin bütün teşekküllü bir 4K zeki TV olarak ikiye katlanmasını sağlayacak bir gelecek yazılım güncellemesi taahhüt ediyor.

Spesifikasyonlara gelince, Yoga AIO 7, iki 27 inç 4K panel aralarında tercih (biri normal ve biri Adobe RGB ve DCI-P3 renk standartlarını tedarik eden); AMD’nin Ryzen 7 4800H ve Ryzen 5 4500H CPU’ları aralarında bir seçim; Nvidia’nın entegre RTX 2060 GPU’su; 16 GB veya 32 GB RAM; ve PCIe ve HDD depolama seçeneklerinin bir karışımı (sırasıyla 1 TB SSD ve 2 TB değişmez şoför).

Lenovo’nun Yoga AIO 7 ile USB-C’den nasıl yararlandığına özellikle dikkat edin Dizüstü bilgisayarınızı bir USB-C kablosuyla bağladığınızda, Yoga AIO 7’nin donanımını (ekran, hoparlörler, fare ve klavye, enerji kaynağı ve hatta tümleşik sabit sürücü dahil) doğrudan dizüstü bilgisayarınızla kullanabilirsiniz. .

Yoga AIO 7, Çin’de (Yoga 27 olarak adlandırılır) zaten mevcut, oysa Şubat ayında 1.599 $ ‘dan başlayan “kayıtlı pazarlarda” satışa sunulacak.

Comments
To Top