Haber

Lenovo’nun yeni ThinkPad X1 Titanium Yoga’sı yarım inçten daha ince

Lenovo’nun yeni ThinkPad X1 Titanium Yoga'sı yarım inçten daha ince

Lenovo, bugün ThinkPad serisine yeni X1 Titanium Yoga’nın başlığını taşıyan bir dizi eklemeyi duyurdu. Dönüştürülebilir X1 Titanyum, Lenovo’nun “titanyum araç gereç” dediği malzemeyle kaplıdır ve sadece 0,45 inç (11,5 mm) kalınlığındadır. bununla beraber 450 nit parlaklığa ulaşabilen 3: 2 2K dokunmatik ekrana sahiptir.

İçeride, X1 Titanium Yoga, Intel’in en yeni 11. Tür Core i7 vPro işlemcilerinden şiddet almaktadır. Intel Evo onaylıdır (Intel’in performansı, özellikleri ve pil ömrü için kefil olduğu anlamına gelir) ve X1 portföyünün birçok. 16 GB’a dek hafıza ve 1 TB’a değin PCIe SSD depolamayla yapılandırabilirsiniz ve 5G bağlantısı ve iki Thunderbolt 4 temas noktası içerir.

X1 Titanium Yoga 1.899 $ ‘dan başlayacak. Bu ay satın alabilmelisin.

ThinkPad X1 Carbon Gen 9 önden görülüyor. ThinkPad X1 Carbon Gen 9, isteğe ast 5G ve Wi-Fi 6 ile birlikte kazanç. Resim: Lenovo

Lenovo, bu yıl mahsul yelpazesine birkaç ThinkPad daha ekledi. ThinkPad X1 Carbon Gen 9 ve ThinkPad X1 Yoga Gen 6, Lenovo’nun “daha doğal hissettiren, dinleyici yorgunluğunu azaltan ve hayret verici derecede net ses veren” bir video konferans deneyimi sunacağını söylediği Dolby Voice’u destekleyen ilk iki dizüstü bilgisayardır. Keza düşük mavi ışık özelliği, güç düğmesine entegre parmak izi okuyucular ve varlık idrak sensörleri içerirler.

X1 Carbon Gen 9 yeni bir 16:10 ekrana ve arkadan havalandırmanın yanı sıra daha geniş bir dokunmatik yüzeye ve önceki nesilden daha büyük bir bataryaya sahip. Şubat 2021’de 1.429 $ ‘dan itibaren satışa sunulacak.

X1 Yoga 6. Nesil sola doğru açılı. Lenovo, X1 Yoga Gen 6’nın 15 saate kadar batarya ömrü sağladığını söylüyor. Fotoğraf: Lenovo

X1 Yoga Gen 6 keza 16:10 ekran, daha büyük batarya ve daha geniş dokunmatik yüzeye sahip, ancak bununla beraber yeni bir “Kasırga Grisi” renginde geliyor. Bu, Şubat ayında 1.569 $ ‘dan başlayan fiyatlarla da satışa sunulacak.

Geçen hafta Lenovo hem yeni bir IdeaPad dizüstü bilgisayar serisinin yanı sıra dönen bir ekrana sahip hepsi bir arada sistemi duyurdu.

Comments
To Top