Haber

Lenovo’nun yeni IdeaPad 5 Pro, AMD Ryzen mobil işlemcileri içerir

Lenovo’nun yeni IdeaPad 5 Pro, AMD Ryzen mobil işlemcileri içerir

Lenovo, 2021 için yeni bir IdeaPad dizüstü bilgisayar serisini duyurdu. Fakat Amerikalı okuyucular, bunlardan yalnızca birinin ABD’ye geleceğine uyarı etmelidir: 16 inç IdeaPad 5 Pro.

Lenovo, IdeaPad 5 Pro’nun şirketin şimdiye değin ürettiği en kuvvetli IdeaPad dizüstü bilgisayarlardan biri olduğunu söylüyor. Aygıt, bir H-Serisi AMD Ryzen mobil işlemci ve “yeni nesil” Nvidia GeForce RTX GPU’larla yapılandırılabilir. Ayrıca 32 GB’a kadar DDR4 hafıza ve 1 TB SSD PCIe M.2 depolama alanı elde edebilirsiniz.

Resim: Lenovo

heyecan duyduğum bir şey var: 5 Pro, 16:10 ekran sunan birincil IdeaPad dizüstü bilgisayar. 16: 9 bir cihazda üretkenlik ve çoklu atama için ekstra bölge sunması gereken yüzde 90 ekran-karoser oranıyla birleştiğinde. Ekran bununla beraber 90 Hz onarım hızına sahip ve 400 nit parlaklığa ulaşabiliyor.

Lenovo keza önceki Idea Pad’lerden daha büyük bir izleme paneli ve “yumuşak iniş” ile geliştirilmiş bir klavye alacağınızı söylüyor. anahtarlar. ”

Resim: Lenovo

IdeaPad 5 Pro’yu Mayıs 2021’de 1.149,99 ABD dolarından başlayarak satın alabileceksiniz.

IdeaPad 5 Pro 16’ya ek olarak Lenovo, IdeaPad 5G 14’ü (hemen şimdi duyurulmamış bir zamanda “açıklanmış pazarlara” gelecek) ve IdeaPad 5i Pro’yu (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Intel işlemcileri içeren Mart 2021’den itibaren. 14 inç IdeaPad 5 Pro, Kuzey Amerika’ya gelmiyor, ama Mart 2021’de Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da da satışa sunulacak.

Comments
To Top