Haber

League of Legends’ın ‘Mobil Versiyonu’ Wild Rift, Android ve iOS İçin Yayınlandı: İşte İlk Detaylar

League of Legends’ın ‘Mobil Versiyonu’ Wild Rift, Android ve iOS İçin Yayınlandı: İşte İlk Detaylar

League of Legends oyuncuları için tarihi bir gündeyiz çünkü oyunun mobil cihazlara göre her tarafta tasarlanan versiyonu Wild Rift, bugün Android ve iOS (iPhone) için yayınlandı. Mobil oyuncuların en düşük bilgisayarlardaki dek üst seviye bir MOBA deneyimi yaşamaları için özelleştirilen oyun, LoL’den alışık olduğumuz temel dinamiklerini koruyacak bir sürüm ile çıkışını gerçekleştirdi.

LoL’den de tanıdığımız 50 kazanan ile birlikte gelen Wild Rift, oyun içi tüm detayları ile tamamen Türkçe. Riot Games’cilt aldığımız bilgilere göre Wild Rift için bugüne değin 73 bambaşka ses sanatçısı ile çalışıldı. Önümüzdeki 3 ay içerisinde gelecek tüm güncellemelerdeki içeriklerin bile Türkçe dil yamaları hazırlanmış durumda.

League of Legends: Wild Rift neler sunuyor?

10. seviyeden sonradan dereceli karşılaşmalar açılıyor, Başlangıçta 50 kazanan var ancak zamanla yenileri eklenecek, Dokunmatik ekranlara özel yeni nesil kontroller, Adamakıllı Türkçe arayüz ve dublaj, Özünü kaybetmeden tekrar tasarlanan harita, Bilgisayar sürümüne kıyasla daha kısa oyun süresi, Uzun mesafeli ultilerin takibi için ekran içinde ekran görünümü, Kostümler, pozlar, ifadeler, vadi amblemleri, simgeler ve süsler olmak üzere 6 kategoride değişik içerikler, Jurnal ödül sistemi.

Sistem dostu olarak tasarlanan Wild Rift, Riot Games yetkilerinden aldığımız bilgilere kadar yüksek performanslı telefon veya tabletlerde 60 FPS’ye kadar tazeleme hızı sunuyor. Hem düşük performanslı mobil cihazlar için de optimize edildiğinden dolayı kasma ve donma sorunlarının önüne geçilmiş oluyor.

diğer taraftan Riot Games yetkililerine tarafından oyunun dokunmatik ekranlara özel tasarlanan kontrolleri için yapılan geri dönüşler epeyce olumlu seviyede. Mobil oyuncular için bitmiş yaratılan oyun Wild Rift, hem yalnızca davet arayan keza de profesyonel oyunculara hitap ediyor.

League of Legends: Wild Rift’i Android veya iPhone (iOS)’a aşağıdan indirebilirsiniz:

League of Legends: Wild RiftİNDİR League of Legends: Wild RiftİNDİR

Comments
To Top