Haber

League of Legends’ın Mobil Oyunu Wild Rift’in Türkiye Açık Beta Tarihi Açıklandı

League of Legends’ın Mobil Oyunu Wild Rift’in Türkiye Açık Beta Tarihi Açıklandı

League of Legends’ın Android ve iOS platformuna çıkacak sürümü League of Legends: Wild Rift’in açık betasının Türkiye’ye geleceği tarih belirli oldu. Yapılan açıklamaya kadar mobil platformlara özel olarak geliştirilen LoL: Wild Rift; 10 Aralık itibarıyla Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve CIS bölgelerinde açık betaya çıkacak. 

Bu bölgelerdeki bütün oyuncular 10 Aralık’ta bilgisayarlarda oynadığımız League of Legends mantığıyla benzer olan 5 V 5 MOBA deneyimini Wild Rift ile birlikte akıllı telefonlarından da yaşamaya başlayacaklar. 

League of Legends: Wild Rift’in açık betası alaka toplamayı başardı

League of Legends

LoL: Wild Rift’in açık betası, ilk olarak 27 Ekim’de Güneydoğu Asya, Güney Kore ve Japonya’nın yerel kullanım pazarlarında en üstteki sıradan giriş yapmayı başardı. Aralık ayının ikinci haftasıyla birlikte büyük bir hayran kitlesine sahip Türkiye’ye de gelmeyi planlayan mobil League of Legends, fazla sayıda yeni şampiyon ve kostümle birlikte hem PC’de oyunu oynayan oyunculara hem de mobilde MOBA deneyimini yaşamak isteyen yeni oyuncuları kendine çekecek. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler ise 7 Aralık’ta paylaşılacak. 

Riot Games, LoL: Wild Rift’i tüm bölgelerde erişilebilir kılmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu noktada Kuzey ve Güney Amerika’ya 2021’de açık beta olarak antre yapacak oyun, tam sürümüne ise açık betadaki performansından sonra çıkacak. 

League of Legends: Wild Rifts, PC’de olduğu gibi mobilde de bedava olarak yayınlanacak. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz LoL: Wild Rifts; PUBG, Fortnite gibi popüler hayatta kalma oyunlarının mobildeki başarısı gibi etkin bir kitleyi mobile çekecek gibi görünüyor. 

Comments
To Top