Haber

League of Legends: Wild Rift’in açık betası Mart’ta Kuzey Amerika’da

League of Legends: Wild Rift’in açık betası Mart'ta Kuzey Amerika'da

Kuzey Amerika’daki hayranlar çok yakında telefonlarında League of Legends oynayabilecek. Bugün, 2021’in League için nasıl görüneceğini detaylandıran büyük bir etkinlikte geliştirici Riot, oyunun mobil ve konsol versiyonu olan Wild Rift’in Mart ayından itibaren Amerika’da açık beta sürümünde piyasaya çıkacağını açıkladı. Betanın hangi platformlarda sunulacağı net değil, oysa önceki açık betalar ilk olarak Android ve iOS kullanıyordu.

Keza Riot, Wild Rift’i sene boyunca destekleme planlarının başlıca hatlarını açıkladı. Buna, Şubat ayındaki Ay Yeni Yılı festivali, bu hafta bir takım bölgelerde başlayan sıralamalı sezon ve her ay takriben iki yeni karakterin eklenmesi gibi düzenli faaliyetler dahildir.

Etkinlikten diğer büyük tanımlama Riot’un espor hırslarıyla ilgilidir. League of Legends, tartışmasız şu anda dünyanın en büyük rekabetçi oyunudur ve Riot, taktiksel nişancı oyunu Valorant için aynı bir şey yapmaya çalışıyor. bu nedenle geliştiricinin, League spinoff üçlüsü için espor sahneleri oluşturmaya çalıştığını söylemesine şaşırmamalı: Teamfight Tactics, Legends of Runeterra ve Wild Rift.

Honor of gibi rekabetçi mobil oyunlar Kings, PUBG Mobile ve Brawl Stars dünyanın en popülerlerinden bazılarıdır, böylece Riot’un zeki telefon başlıklarıyla benzer bir şey deneyeceği çok mantıklıdır, fakat sahnelerin ne olacağı konusunda çok fazla detaylar yoktur. demin böylece görünüyor.

bu vesileyle geliştirici, bu yılki League of Legends Dünya Şampiyonası’nın Çin’in Shenzhen kentinde yapılacağını da duyurdu. Geçen yılki faaliyet Şangay’da gerçekleşti.

Comments
To Top