Haber

Lashana Lynch, No Time To Die Filminde 007’nin Yerine Geçeceğini Doğruladı

Lashana Lynch, No Time To Die Filminde 007’nin Yerine Geçeceğini Doğruladı

Dünyanın en uzun soluklu film serilerinden James Bond’un son filmi No Time To Die’la ilgili uzun süredir akılları kurcalayan bir soru yanıtlandı. Önümüzdeki Bond filminde MI6 ajanı Nomi’yi canlandıran Lashana Lynch, önümüzdeki filmlerde karakterinin 007 yerine geçeceğini doğruladı. Bu yılın başında yeni 007’in Lynch olacağı şeklinde öyle fazla spekülasyon ortaya çıkmıştı. Yapılan bu açıklamalarla bu iddialar da doğrulanmış oldu.

Harper’s Bazaar ile yaptığı röportajda rolünden bahseden ve bu yılın başında kendisine gelen eleştirilere de değinen Lynch, “Ben siyahımsı bir kadınım – rolde başka bir siyahımsı kadın olsaydı da aynı tavır olurdu, benzer saldırıları ve tacizi alırdı” dedi. “Fazla devrimci bir şeyin parçası olduğumu hatırlatmam gerekiyor” diyen Lynch, bu rolün altından kalkabilecek mi ilerleyen günlerde göreceğiz.

James Bond filmi yeniden ertelendi

James Bond’un 25. filmi olacak No Time To Die, normalde geçtiğimiz nisan ayında sinemalarda izleyicisiyle buluşacaktı. Elbette bu noktada devreye pandemi girdi ve öteki bütün filmlerde olduğu gibi James Bond’un da ertelenmesine neden oldu. Film daha önce kasım ayına ertelenmişti, oysa yeni bir askıya alma daha alarak Nisan 2021’de vizyona gireceği açıklandı. 

MGM, Universal ve Bond yapımcıları Michael G Wilson ve Barbara Broccoli, sosyal ağ üzerinden yaptığı açıklamada, “Gecikmenin hayranlarımızı hayal kırıklığına uğratacağını biliyoruz, ama bu tabloya tarafından No Time To Die’ı önümüzdeki yıl paylaşmayı dört gözle bekliyoruz” dedi. Yapılan açıklamaya göre No Time To Die, eğer yeni bir askıya alma almazsa 2 Nisan 2021’de izleyiciyle buluşacak.

Önümüzdeki yıl yayınlanması beklenen yeni James Bond filminde Daniel Craig’in her tarafta Bond karakteriyle geri döndüğünü söyleyelim. Bu oyuncuya Lashana Lynch, Belli Başlı de Armas, Rami Malek, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Billy Magnussen gibi isimler yer alıyor. Lynch’in yeni 007 olup olmadığını da bu filmde görmeyi bekliyoruz.

Peki Lashana Lynch açıkladığı gibi yeni 007 olursa bu rolde başarılı olabilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top