Haber

Lamborghini Huracan Evo Flue Capsule’ün 2021 Modellerinde Kullanılacak Renk Paleti Açıklandı

Lamborghini Huracan Evo Flue Capsule’ün 2021 Modellerinde Kullanılacak Renk Paleti Açıklandı

Lamborghini, narin tasarımlar için uğraşan bir süper otomobil firması yok. Arabanın hava kanallarını daha iyi kullanıp yüksek hızlarda yere daha pozitif basması için tasarlanan bu deli otomobiller, tasarım olarak da daha fazla “hırçın” sayabileceğimiz bir tarza sahip. Dünyanın en ikonik otomobil modellerinden olan Lamborghini Huracan Evo Fluo Capsule de şirketin bu mimarisini en iyi temsil eden otomobillerden biri olarak . 

Şirket, bu hırçın çocuğunu daha albenili kılmak için 2021 modellerinde kullanılacak yeni renk paletini tanıttı. Daha çok parlak renklerle uyarı çeken bu renk paleti, 5 farklı renk seçeneğiyle süper otomobili daha işaret yapmayı başaracak gibi görünüyor.

Matlık ve parlaklık bir arada

Tanıtılan yeni renklere baktığımızda ayrıca mat bir dış görünüş ayrıca de oldukça parlak bir renk skalası görüyoruz. Verde Shock (yeşil), Arancio Livrea (turuncu), Celeste Fedora (mavi), Arancio Dac (ayrı tonda bir turuncu) ve Gallo Clarus (sarı) renklerine sahip yeni palet, Lamborghini sahiplerini ve bunları gören araba tutkunlarının dikkatini fazlasıyla çekecek gibi görünüyor.

Lamborghini, bu mat ve parlak renklere ek olarak otomobilin tavanında mat bir siyah renk tercih etmiş. Ayrıca bu mat siyah renkler otomobilin ön ve yan tamponlarıyla birleşiyor. Bu aydınlık renkler ve mat siyahlar son derece ilgi çekici bir kontrast yakalayarak otomobili daha da alımlı bir ışık halkası getirmiş.

İç mekan siyahlardan oluşuyor

Lamborghini, otomobilin içinde ise daha çok siyah ağırlıklı bir tasarım tercih etmiş. Kuşkusuz dışında yoğun olarak gördüğümüz mat aydınlık renkler içeride de yer alıyor, fakat gözü yormayacak şekilde küçük detaylara eklendiğini görüyoruz. Örneğin start-stop düğmesi kapağı ve koltuk başlığında ufak bir işleme olarak karşımıza çıkan bu renkler, otomobilin içinde de bir tasarım uyumu yakalandığını bizlere gösteriyor. 

Huracan Evo Flue Capsule, standart koltuklar yerine yeni spor koltuklarla birlikte geliyor. Opsiyonel olarak alınabilecek bu koltuklarda, Alcantara veya Evo Sportivo döşemeli deri seçenekleri mevcut. 

Lamborghini Huracan Evo Flue Capsule bizlere neler sunuyor?

Lamborghini, Huracan’ın görünümünü yenilese de kaputun altında fazla da pozitif bir değiştirme yapmıyor. Lamborghini’nin doğal emişli 5,2 litrelik V10 motorunun yer aldığı araba 630 beygir gücü üretebiliyor. aynı zamanda 600 Nm tork üreten vasıta, sadece 2,9 saniyede 100 km/sa hıza çıkabiliyor. Ayrıca 325 km/s maksimum hızı bulunan model, 2021 yılı için yenilenen renk seçenekleriyle başarılı bir sene geçirmeyi hedefliyor.

Peki sizler Lamborghini’nin kavgacı çocuğu Huracan Evo Flue Capsule’ü beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top