Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep ÇOLAK
E-posta: recepcolak@teknoekip.net

Haber Editörleri / News Editors
Burak Akyol
İletişim E-posta: burakakyol@teknoekip.net

Kaan Atar
İletişim E-posta: kaanatar@teknoekip.net

Recep Çolak
İletişim E-posta: recepcolak@teknoekip.net

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Mustafa Polat
İletişim E-posta: mustafapolat@teknoekip.net

Diğer Katkıda Bulunan Editörler:
Teknoekip.net için Alper Tornacı

Mali Müşavir / Financial Advisor
Mustafa Ağgümüş
aggumusmustafa@teknoekip.net

Reklam / Advertise
reklam@teknoekip.net

Barındırma / Hosting
Hostlab Hosting İnternet Hizmetleri

Yazılım / Software
Sitemizde wordpress altyapısı ile birlikte Jannah teması kullanılmaktadır.

İletişim / Contact
Adres: Yakuplu Mah. No: 19 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: +90 (212) 876 28 XX
Mail: iletisim@teknoekip.net

YASAL UYARI:
Teknoekip.net sitesinin tüm hakları saklıdır. Paylaşılan tüm görsel ve yazılı içerikler bünyemizdeki editörler tarafından derlenmiş olup, telif haklarının tamamı Teknoekip.net sitesine aittir. İnternet sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Anayasası 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında paylaşım yapmaktadır. Buradan hareketle paylaşılan fotoğraf, metin, video, ses ve benzeri içeriklerin üçüncü şahıslar tarafından çoğaltılması veya başka bir internet sitesinde kaynak gösterilmeden paylaşılması ve dağıtılması suç unsuru sayılmaktadır.

Gizlilik Politikası:
Teknoekip.net internet sitesi üzerinde yapacağınız tüm yorumlar ve yorumlar ile birlikte ileteceğiniz kişisel bilgileriniz sizin bilginiz kapsamında kayıt altına alınmaktadır. İlettiğiniz bu bilgiler kayıt veya yorum işlemleri sırasında size gönderilecek bildirim iletilerinde kullanılmaktadır. Herhangi bir yasal işlem haricinde bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Teknoekip.net internet sitesinde yer alan tüm harici linkler farklı bir sayfada açılır. Buradan hareketle yönlendirilmiş bu sayfalar ile ilgili Teknoekip.net web sitesi herhangi bir yasal sorumluluk taşımamaktadır. Bu siteleri ziyaret edecek ziyaretçilerin mevcut sayfanın gizlilik politikasını ve diğer bilgilerini gözden geçirmesi gerekmektedir. Bu internet sitesi yayıncılık ve basın ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri, şikayet ve daha fazla bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

To Top