Haber

Kulaklık üreticisi Turtle Beach, oyunların ötesine geçmek için Neat Microphones satın aldı

Kulaklık üreticisi Turtle Beach, oyunların ötesine geçmek için Neat Microphones satın aldı

Oyun çevre birimi şirketi Turtle Beach, endüstri standardından öbür, eklektik görünümlü masaüstü USB mikrofonları üreten Neat Microphones’u satın alıyor. Neat’ın liderliğinin pazarda öyle çok deneyimi vardır. Bundan Böyle Logitech’e ait olan popüler marka Blue Microphones’un orijinal kurucularıydı. Turtle Beach, satın almanın mali şartlarını paylaşmayı reddetti.

Turtle Beach CEO’su Juergen Stark, The Verge ile paylaşılan bir basın açıklamasında, Neat’ın teknolojisinin “geleceğin sektör lideri Turtle Beach ve Roccat ürünlerini daha da geliştireceğini söyledi. ” Anlaşma bununla beraber Turtle Beach’in “Neat daha geniş tüketici ve alıcı ses ürünleri yelpazesiyle” oyun oynamanın ötesine geçmesini temsilcilik ediyor.

Buna katılmayabilirsiniz, oysa umarım Neat, Turtle Beach’in aşağı benzersiz tasarım kimliğini korur. sahiplik. Neat’ın mikrofonları neredeyse Teenage Engineering yarı bir estetiğe sahiptir, ancak genellikle oldukça uygun fiyatlıdırlar. Meslektaşım ve Verge podcast yapımcısı Andrew Marino, yeni başlayanlar için en iyi mikrofonları bulgu arayışında birkaç modeli deneme etti ve onlardan hoşlanacak çok şey buldu.

Comments
To Top