Haber

Klasik Marvel Yapımlarından Farklı Olacak WandaVision’ın 2. Fragmanı Yayınlandı

Klasik Marvel Yapımlarından Farklı Olacak WandaVision'ın 2. Fragmanı Yayınlandı

Disney, Loki ve The Falcon and The Winter Soldier fragmanlarıyla birlikte Marvel’ın yeni nesil TV yapımlarından ilki olacak WandaVision’ın ikinci fragmanını da yayınladı. Laf konusu fragman, WandaVision’ın alışılmış olduğumuz aksiyon batmış Marvel yapımlarından öbür bir içerik ile karşılaşıcağımızı gösteriyor.

Marvel Sinematik Evreni’nde Wanda Maximoff/Scarlet Witch karakterini canlandıran Elizabeth Olsen ve Vision karakterini canlandıran Paul Bettany, WandaVision ile birlikte rollerine geri dönüyorlar. Hem Evan Peters, Kat Dennings, Kathryn Hahn ve Teyonah Parris de Olsen ve Bettany’ye dizide eşlik edecek.

WandaVision, 15 Ocak’ta Disney+’ta yayınlanacak

wandavision

Aslına bakacak olursak Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşaması; beyaz perdede Black Widow, TV’de ise The Falcon ve the Winter Soldier ile başlayacaktı. Fakat bu iki yapımın COVID-19 pandemisi nedeniyle ertelenmesi, MCU 4. aşamanın WandaVision ile başlamasına niçin olacak.

Matt Shakman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu WandaVision, 15 Ocak 2021 itibarıyla Disney+ üzerinden Marvel hayranları ile buluşacak. WandaVision’ın yayınlanan ilk fragmanını buradan, ikinci fragmanı ise anında aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

WandaVision ikinci fragman

Comments
To Top