Haber

Klasik Bir Toyota Pickup, Her Kuruşunu Hak Edecek Fiyatla Satışa Sunuldu

Klasik Bir Toyota Pickup, Her Kuruşunu Hak Edecek Fiyatla Satışa Sunuldu

Japonya merkezli otomobil devi Toyota, 1995 yılından bu yana fazlasıyla sevilen kamyonet modeli Tacoma’yı üretmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Ancak şirket 1995 yılında bu modeli sürmeden önce öbür bir kamyonet modeliyle de seviliyordu. Toyota’nın bu modeli Toyota Pickup ismine sahipti.

Günümüzde Toyota Pickup modelinin az kullanılmış örneklerini bulmak ve bunları satın alma imkânına sahip olmak epeyce güç lakin geçtiğimiz günlerde araba severlerin tüm isteklerini yerine getiren bir 1991 model bir Toyota Pickup satışa çıktı. Satışa çıkan nadir model, eksik kullanıldığından ve epeyce iyi durumda olmasından ötürü azıcık kabarık bir fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Orijinalliğini koruyan 1991 model Toyota Pickup:

toyota pickup

Amerika Birleşik Devletleri’nin Michigan eyaletinde satışa sunulan 1991 model Toyota Pickup, benzer modelin öteki örneklerinin tersine 100 bin milin (160.934 kilometre) altında kullanılmıştı. Bu modelin kilometre saati 69.981 mili (112.623 kilometre) gösteriyordu. Model, yıllardır tek bir ailenin elindeydi ve bakımı uyumlu olarak yapılmıştı.

toyota pickup

1991 model Toyota Pickup, yaşına karşın kırmızı boyasında herhangi bir pas veya çiziğe sahip değil. Aracın içi de orijinal dokusunu koruyor. Bunların yanı sıra kamyonetin 15 inçlik bitmiş alüminyum jantları, 31 inçlik General Grabber lastiklerle birleşince kamyonete oldukça şık bir manzara kazandırıyor.

Kaputunun aşağı 2,4 litrelik 113 beygir gücüne sahip bir motor barındıran 1991 model Toyota Pickup için istenen fiyat dediğimiz gibi birazcık şişik. Günümüzde 2021 model Tacoma ve Tundra modelleri 26 bin dolarlık ve 34 bin dolarlık açılış fiyatına sahipken orijinalliğini koruyan bu modeli satın elde etmek isteyen bir kişinin kesenin ağzını açması gerekiyor zira bu nadir parçanın fiyatı 44.900 dolar (352 bin TL). Natürel böylesine bir arayışta olanlar bu modeli kaçırmayacaklardır.

Comments
To Top