Haber

Kevin Hart, dört özel film için Netflix ile anlaşma imzaladı

Kevin Hart, dört özel film için Netflix ile anlaşma imzaladı

Netflix, Kevin Hart ve onun yapım şirketi HartBeat Productions ile Hart başrollü dört özel film ve komedi yıldızının şirketi ile geliştirdiği filmlerin birincil denemeleri için fazla takvim bir anlaşma imzaladı.

Hart, en son Netflix ile ortaklık kurdu. Netflix’in söylediği komedi özel programı Zero F ** ks Given için “2020’nin 1 numaralı özel Netflix komedisi”, ancak bu yeni anlaşma kazançlı komedi yıldızını daha da derinlere taşıyacak. Netflix’e kadar Hart’ın filmleri küresel gişede toplam 4 milyar dolar hasılat yaptı, böylece kullanıcıları sızıntı hizmetine sürüklemek ve onları etrafta yetişmek için bu yıldız gücünden kullanmak çok akılcı.

Tanınabilirliğe güvenmek komedi yıldızları, Netflix için başarılı bir formül oldu. Adam Sandler’ın şirketle yaptığı anlaşma, sürekli olarak Netflix’in listelerinin en üzerinde bulunan filmler üretti. Sandler’ın Netflix’teki filmleri pek popülerdi ama, Netflix eski SNL yıldızıyla olan anlaşmasını yalnızca onu etrafta tutmak için iki defa yeniledi. Bunun ötesinde, Hart ve Sandler, genel olarak ABD’deki her yaştan ve dünyanın dört bir yan hayranların beğenisini şampiyon benzer geniş bir çekiciliği paylaşıyor. Netflix küresel olarak genişledikçe, her yerde belli yıldızlara sahip filmler, abone tabanını büyütmeye sürdürmek için gitgide daha önemli ışık halkası geliyor.

Hart’ın tartışmaları değil – en önemlisi, homofobik tutum (ve tweet’ler) Ona 2019’da Akademi Ödüllerine ev sahipliği yapan bir konsere mal oldu. Yıldız o zamandan beri hatalarını kabul etti, fakat Hart’ın geçmişteki sözleri bir takım Netflix aboneleri için endişe verici olabilir.

Comments
To Top