Haber

Keanu Reeves’in Efsane Filmi Constantine’in Devam Filmi Geliyor

Keanu Reeves'in Efsane Filmi Constantine'in Devam Filmi Geliyor

2005 yılında yayınlanan ve fazlasıyla sevilen bir karakteri ve dünyayı hayatımıza katan Constantine, günümüzde de izleyenleri içine çekmeyi başarıyor. Haliyle filmden etkilenen her izleyici Constantine’in bir devam filmi olup olmayacağını merak ediyor. İşte bu merak bugün sona ermiş olabilir.

Constantine filminin hayranlarını senelerdir yeni bir filmin çıkıp çıkmayacağına dair bir yanıt için yırtınırken bugün filmin yıldız isminden bir tanımlama geldi. Orijinal filmde Lucifer’a yaşam veren Peter Stormare, devam filminin şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu açıkladı.

John Constantine geri dönüyor:

constantine

Filmin yıldız ismi göre yapılan tanımlama şüphesiz öyle fazla Constantine hayranını heyecanlandırdı. Oysa açıklamada filmin geliştiriliyor olmasının dışarıya hiçbir detaya yer verilmedi. Yer verilmeyen ayrıntı aralarında filmin başrolünde baştan Keanu Reeves’in olup olmayacağı da bulunuyordu.

Constantine’in devam filmi hakkında son yıllarda pek çok iddia ortaya atılmıştı. Ama bu iddiaların içi maalesef abes çıkmıştı. gerçi yıldız oyuncu Keanu Reeves, geçtiğimiz mayıs ayında bir izah etme yaparak devam filmine yeşil ışık yakmıştı. Keanu Reeves, yaptığı açıklamada ‘Her zaman John Constantine’i baştan oynamak istedim. O dünyayı ve o karakteri seviyorum.’ ifadesini kullanmıştı.

constantine

öte taraftan orijinal filmin yönetmen koltuğunda oturan Francis Lawrance, olası bir devam filmi hakkında konuşarak yetişkinler için bir devam filmi yapmak istediğini söylemişti. Francis’in yaptığı açıklamanın ardındansa bu konuda herhangi bir gelişme yaşanmamıştı.

Yeni film haberini bölge Constantine filminin hayranları da yeni filmde Keanu Reeves olmazsa filmi izlemeyeceklerini belirtti. Hayranların Keanu Reeves ricası ve Keanu’nun yapmış olduğu yorumlama ele alındığında ünlü oyuncunun filmde yer almaması için herhangi bir neden görmüyoruz. Film hakkında yeni detaylarıysa iple çekiyoruz.

Comments
To Top