Haber

Kadınların Kariyer Gelişimine Destek Olmayı Amaçlayan Women in Power, 5 Aralık’ta DPÜ’de

Kadınların Kariyer Gelişimine Destek Olmayı Amaçlayan Women in Power, 5 Aralık'ta DPÜ'de

Dumlupınar Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü’ne (IEEE) tabi PES ve WIE komiteleri, enerji sektöründe profesyonelliğe adım atmaya hazırlanan öğrenciler ile sektörden profesyonelleri bir araya getirerek kadınların kariyer gelişimine destek olmak ve farkındalık meydana getirmek amacıyla Women in Power adlı yeni bir etkinliğe hazırlanıyor.

5 farklı oturumdan oluşacak olan Women in Power etkinliğinde üç ayrı konuşmacı oturumunun yanı sıra iki de eğitim oturumu gerçekleştirilecek. Hatip oturumları sırasında sektörün büyük firmalarından HAVELSAN, ZORLU ENERJİ, OEDAŞ; eğitim oturumlarında ise UNITY Oyun Tasarımı Eğitimi ile Numan Kaan Karataş ve SWOT Analizi ile BİSSATEK Danışmanlık katılımcılarla bir araya gelecek.

women in power

Faaliyet sonunda şanslı katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek ve tüm katılımcılara katılım sertifikası da takdim edilecek. 5 Aralık Cumartesi günü 14:00’te gerçekleştirilecek olan Women in Power etkinliğine yeralma için buraya tıklayarak gerekli formu doldurmanız yeterli.

Comments
To Top