Haber

Kadınların Adet Takibini Kolaylaştıran 5 Regl Takvimi Uygulaması

Kadınların Adet Takibini Kolaylaştıran 5 Regl Takvimi Uygulaması

Eğer bir kadınsanız bilirsiniz fakat adet dönemilerini  peşine düşüp takip etmek çoğu sebepten dolayı yardımcı olabilir. Adet takibi, kendi vücudunuzu tanımanızın yanı sıra döngünüzün belirtilmiş bir aşamasında meydana gelebilecek ruh hali değişimleri veya baş ağrıları gibi semptomları gözlemlemenize tezgâhtar olabilir. Regl takvimi doğruca de regl günü hesaplamanız ve takibini yapmanız oldukça kolaylaşır. Sıhhat sorunları ile devirli semptomları karıştırmanızı engeller.

Adet takibi, adet döngüsünde mümkün sağlık durumu sorunlarının bir göstergesi olabilecek herhangi bir değişikliği belirlemenize de yardımcı olabilir. Ayrıca kullanıcılara adet takvimi sunan uygulamalar sayesinde, ister hamile kalmaya çalışıyor olun ister hamile kalmak istemiyor olun, doğurganlık seviyenizi ve hamile kalma ihtimalinizin ne değin olduğunu öğrenebilir, ona kadar hareket edebilirsiniz. İşte indirme linkleri ile birlikte kadınlar için adet takibini kolaylaştıran 5 mobil başvuru.

Adet takibini kolaylaştıran regl takvimi uygulamaları:

Cycles Flo Clue Pepapp Adet Takvimi

adet takibi uygulamaları

Cycles:

cycles

Puanı: 4,4 Artıları: En minik detayları bile kaydolma özelliği bulunuyor Eksileri: Sadece iOS ile uyumlu cihazlarda yani iPhone’larda kullanılıyor

Regl döngünüzü, bedeniniz ve ruh halinize dair gözlemlerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. Doğum kontrolü, doğurgan günleriniz ya da regl dönemleriniz için özel hatırlatıcılar belirleyebilirsiniz. Dilerseniz Cycles uygulamasını giriş şifresi veya FaceID ile kullanabilirsiniz.

Cycles – Regl Takip UygulamasıİNDİR

Flo:

flo

Puanı: 4,6 Artıları: Kibar ve sade bir arayüze sahip Eksileri: Uygulamada bulunan afiyet yazılarının dili Türkçe değil

Flo, yapay akıl ile öğrenme yöntemini kullanan birincil adet takibi uygulamasıdır. Bu tatbik, adet döngünüzün takvimini ve görülen semptomlarınızı tescil altına alıyor. Ayrıca Flo, ovülasyon grafiğiniz, günlük ne dek su tükettiğiniz ve adet döngünüz esnasındaki kilo değişiminiz gibi çoğu veriyi analiz ediyor.

Flo – Regl TakvimiİNDİR Flo – Regl TakvimiİNDİR

Clue:

clue

Puanı: 4,7 Artıları: Kullanımı basit ve oldukça sade bir kullanım Eksileri: Reklam sayısı ve sıklığı birazcık pozitif

Clue, bir sonraki regl döneminin ne zamana eşit geleceğini ve gebe kalmak isteyenler için doğurgan günlerinizin ne zaman olacağını size söylüyor. Adet döngüsü hakkında bilimsel ve tıbbi referanslar ile desteklenmiş birçok ayrıntılı tanımlama da bulunuyor. Bunun yanı sıra hesap açarak verilerinizi yedekleyebilir ve başka cihazlarda uygulamaya zahmetsizce antre yapabilirsiniz.

Clue: Adet ve Ovülasyon TakibiİNDİR Clue: Adet ve Ovülasyon TakibiİNDİR

Pepapp:

pepapp

Puanı: 4,7 Artıları: Regl zamanı yaklaşırken bildirimle bir çok defa haber veriyor Eksileri: Çoğu kullanıcı gönderilen bildirimlerin geveze olduğunu söylüyor

Adet takvimlerinin en arkadaş canlısı olduğunu söyleyebileceğimiz Pepapp, adet takvimini ve regl döngünü senin için peşine düşüp takip ediyor. Adet ve regl hesaplamaya dair bütün ihtiyaçlarını karşılayabilen bir başvuru formu olan Pepapp’in arayüzündeki her şeyin iyice Türkçe olması çok büyük bir fayda.

PepappİNDİR PepappİNDİR

 Adet Takvimi:

Adet Takvimi

Puanı: 4,9 Artıları: En dürüst yumurtlama gününü buluyor Eksileri: Data yedeklerine bazen ulaşılamıyor

Adet gününüzü ya da döneminizi bu başvuru sayesinde kolayca peşine düşüp takip edebilirsiniz. Hem tatbik bir uçtan bir uca günlük olarak gebelik şansınızı da yoklama edebilirsiniz. Adet Takvimi uygulaması adet günü hesaplamasının yanı sıra doğum kontrolü, adet dönemi ve belirtileri, ruh hali, kilo ya da kullanılan ilaçlar gibi kişisel bilgileri kaydetmeye de olasılık sağlıyor.

Adet TakvimiİNDİR Adet TakvimiİNDİR

Comments
To Top