Haber

Just Cause Evreni Android ve iOS’a Geliyor: Oyunla İlgili İlk Bilgiler de Geldi

Just Cause Evreni Android ve iOS'a Geliyor: Oyunla İlgili İlk Bilgiler de Geldi

Video oyun sektörünün köklü isimlerinden Square Enix, en popüler oyun serilerinden bir tanesine olan Just Cause’un mobil sürümünü duyurdu. iOS ve Android platformunda deneyimlenebilecek olan Just Cause: Mobile, 2021 yılında dünya genelindeki bütün mobil oyunseverler tarafından ulaşılabilir olacak. 

Yeni oyunuyla ilgili açıklamalarda bulunan Square Enix yetkilileri, Just Cause: Mobile’ın keza tek oyunculu keza de fazla oyunculu modlarının olacağını söylüyor. Oyuncular, tek oyunculu modda Just Cause evreninin yepyeni bir hikayesiyle karşılaşacaklar. Fazla oyunculu modlara baktığımızdaysa, oyunculara öbür deneyimler sunulacağını görüyoruz.

Just Cause: Mobile, grafikleriyle de etkileyecek

Just Cause: Mobile

Square Enix, 2021 yayınlanacak mobil oyununun tek oyunculu modunda, Firebrand isimli bakımlı bir projenin bir üyesi olunacağını söylüyor. Oyuncular, bu oyun modunda açık dünyanın bütün avantajlarını deneyimleyip, üstüne düşen görevleri yerine getirmeye çalışacaklar. Just Cause: Mobile’ın fazla oyunculu modunda ise üç ayrı seçenekle karşılaşacağız.

Yapılan açıklamalara kadar Just Cause: Mobile’ın ilk çevrimiçi oyun modu, 30 karakter rekabetçi karşılaşmalardan oluşacak. 10’ar karakter 3 takım halinde ayrılacak olan oyuncular, rakiplerini alt ederek en iyi takım olmaya çalışacaklar. Bu bağlamda oyuncular, kendi takımlarını kurabilecekleri gibi bireysel olarak da bazı içerisine girebilecekler. Oyundaki ikinci çevrimiçi mod ise 4 kişilik bir takımın, karşılıklı görevlerin üstesinden gelmesini içerecek. Takımlar, en uygun ekipmanları belirledikten daha sonra düşmanları daha alçak etmeye çalışacaklar. 

Çevrimiçi diğer bir mod olacak “Meydan Okuma”, en iyi oyuncunun kim olduğunu gösterecek

Just Cause: Mobile

Just Cause: Mobile’ın son çevrimiçi oyun modu da “Meydan Okuma“. Sadece en iyi mobil oyunculara odaklanacak mod, en iyi tur süresi ve en hızlı değil ediş gibi durumların puanlandırılmasını sağlayacak. Oyun zarfında en fazla puanı toplayacak oyuncu, kazanan olmuş olacak. Bu modun kazanılması olunması durumunda, oyundaki kişilik için özel hediyeler kazanılacak.

Square Enix’in açıklamalarına kadar Just Cause: Mobile, ücretsiz olarak sunulacak. Ama oyuncular, oyun içi satın alımlar yaparak karakterleri için geliştirmeler yapabilecekler. An itibarıyla Google Play Store ya da App Store’da yer almayan oyun için bir internet sitesi oluşturan Square Enix, Just Cause: Mobile’ın neler sunabileceğini kullanmak için de bir tanıtım videosu yayınladı.

İşte Just Cause: Mobile için hazırlanan tanıtım videosu

Comments
To Top