Haber

John Legere, Aday Olmayan olmayı düşünüyor

John Legere, Aday Olmayan olmayı düşünüyor

Eski T-Mobile CEO’su ve gelecek vadeden Batman olan John Legere, Başkan Donald Trump’ı istifaya çağırarak, Kongre Binası’na saldıran kalabalığa tepki gösterdi. Ancak kendisi de bir siyasi makam için aday olmayı düşünerek bir adım daha ileri gidiyor. Legere, şirket ile Sprint arasındaki birleşme konusunda başarılı bir şekilde müzakerelerde bulunduktan sonra CEO ve T-Mobile yönetim kurulu üyesi olarak görevinden ayrıldı, böylece bir sonraki işi için çok uzağa bakıyor olabilirdi.

Legere’in T olarak zamanı -Mobile’in CEO’su, T-Mobile’ı uzun süredir rakipleri AT & T’den parçalamak için planlanmış müşteriler için sözleşmelerin, yenilenen mobil planların ve dağıtılmış ücretsiz ve avantajların sona ermesiyle gelen bir plan olan şirketi “Un-Carrier” haline getirdi ve Verizon. Peki Legere için siyasi adaylık veya aday olmama nasıl görünürdü?

Hayatımda ilk önce Doğrusu aday olma olasılığını düşünüyorum. Birinin hakiki Amerikalıların değişimi bulmasına takviye etmesi gerektiği açık. Kabiliyetli olduğumdan belirli değilim, ancak bu çılgınlığı izleyerek duramıyorum.

– John Legere (@JohnLegere) 8 Ocak 2021

Pekala, eğer böyle bir şeyse Un-Carrier hareketleri, girift bir çanta olabilir. Legere atılgan ve rekabeti kızartmaktan korkmuyordu ve tutumu ve deri ceketleri her şeyden fazla başkanlık dışı (ya da Cool) eğiliyordu. Fakat geçirdiğimiz son dört yıl göz önüne alındığında, muhtemelen bu noktada hepimiz tuhaf şeylere alıştık. Ton, demokrasiyi ortadan kaldırmaya çalışmaktan daha eksik önemlidir, bu nedenle çıta düşüktür.

Politika açısından, Cümbür Cemaat için Medicare gibi popüler öneriler, Legere’in Un-Carrier programlarının mantığına hoş bir şekilde uyuyor. Un-Carrier’ın teklifinin büyük bir kısmı, belirtilmiş müzik ve video yayın hizmetlerinden alınan sıfır sınıflandırma verileriydi, böylece T-Mobile müşterilerinin faturalarına dahil edilmeyecekti. Niçin benzer şeyi pahalı tıbbi harcamalar için yapmıyorsunuz?

Kesinlikle, bu diğer bir solucan kutusu açar. Legere, CEO iken kamuya açık bir şekilde ağ tarafsızlığını destekliyordu, ancak bunu gösteren programları zorladı. Binge On ve T-Mobile’ın öteki avantajları gibi bu sıfır derecelendirme planları, şirketle anlaşmaya varan hizmetleri etkin olarak seçim etti. Dinç bir internet ve kuvvetli bir Federal İletişim Komisyonu, Legere’in önceliklerinin başında olmayabilir.

Legere’ın gerçekten ne değin önemli olduğunu veya bir çalışmanın, kendisini daha gelişmiş bir versiyon olarak görünmesini gerektirip gerektirmeyeceğini bilmiyoruz. ona T-Mobile’ın resmi olmayan maskotu, oysa bir emsal var. Eski HP CEO’su Meg Whitman gibi teknoloji endüstrisinin daha geniş dünyasından yöneticiler, bir siyasi makam sahibi edinmek için girişimlerde bulundular ve bir işadamının, üç ayda bir kazanç elde ettikleri gibi ülkeyi veya bir eyaleti düzeltebileceğini düşünmesi karşılıklı bir tema. modern ABD siyasetinde. Beyaz Saray için bir T-Mobile macenta boyama işi için nefesimi tutmuyorum veya açılış notları olarak tasarlanmış basın brifingleri ama tanrım bu iyi bir hikaye olurdu.

Comments
To Top