Haber

JLab JBuds Çerçeveleri, gözlüklerinize taktığınız açık kulak kulaklıklardır

JLab JBuds Çerçeveleri, gözlüklerinize taktığınız açık kulak kulaklıklardır

JLab, mevcut gözlüklerinize veya güneş gözlüklerinize takılmak üzere planlanmış yeni bir Bluetooth ses aygıtı sunuyor. JBuds Çerçeveleri, kulaklarınızın hemencecik dışına yerleştirdiğiniz aşağıda doğru ateşlemeli hoparlörlere sahip iki modüldür. Bunlar, çoğunlukla Bluetooth özellikli güneş gözlüklerinin ve kemik iletken bantların tesir alanı olan, bitmiş canlanan açık kulak ses trendinin bir parçasıdır.

Sadece 50 $ ‘a perakende satış yapıyorlar, bu da başka bir trende uyuyor: JLab’ın şaşırtıcı derecede ucuz kulaklıklar sunma geçmişi. Ara Sıra, bu kulaklıklar fiyat noktalarından daha iyi performans gösteriyor ve bu nedenle şirket, Bose, Amazon, Aftershokz ve diğerlerini azaltarak bu numarayı her yerde çekebileceğini umuyor. bununla beraber, şu belli başlı değin, açık kulaklı kulaklıklar için ses kalitesinde oldukça düşük bir tavan var – bu nedenle, ne olursa olsun audiophile kalitesini beklemeyin.

JBuds Çerçeveleri, gözlüklerin saplarına takılan iki büyük modüldür. zaten sahipsin. Entegre çözümlerin aksine, gözlüğünüzde kulaklık olduğu gerçeğini gizlemeye yönelik hiçbir teşebbüs yoktur. Daha pozitif gözlük boyutuna sığabilmeleri için ansızın fazla boyutta klipsle birlikte gönderilirler.

Ses için her birimin 16 mm’lik bir sürücüsü vardır JLab’ın “yakınlar göre duyulmayacağını” söylüyor. Açık kulak sesinin temel dayanağı budur: Ses, kulaklarınızın hemencecik dışında çalıyor olsa da, onu yalnızca sizin duyabileceğiniz şekilde yönlendirilir. En iyi sadakati elde edemeyebilirsiniz, fakat kulaklarınız kapatılmayacağı için çalışma yapıyorsanız etrafınızdaki dünyaya dikkat edebilirsiniz.

JBuds Çerçeveleri IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahiptir, böylece yağmur veya tere aleyhinde iyi olmalıdır. Ses seviyesini kontrol etmek, aramaları kabul etmek ya da reddetmek ve EQ ayarlarını başkalaşmak için düğmeleri vardır. JLab, sadece bir tane takıp uygulamak istiyorsanız, bunların bir çift olarak veya egemen olarak kullanılabileceğini söylüyor.

Pil ömrü sekiz saatin üstünde ses çalma olarak derecelendirilmiştir – ve bu modüllerin boyutu göz önüne alındığında iyi olması gerekir. Bir çok miktar çantasıyla gelmek yerine, iki manyetik şarj noktasına ayrılan özel bir kabloyla gönderilirler.

Kısa bir vakit önce Amazon Echo Frames’ı inceledim ve gün her tarafında sese açık kulak erişiminin aslında kullanışlı olduğunu gördüm. Teorik olarak, JLab Çerçeveleri benden gözlüklerimi değiştirmemi istemeden benzer kolaylığı sunacaktı. Ama, yakın zamanda duyurulan (ve fazla daha fiyatı yüksek) Bose Sport Açık Kulaklıklar şeklinde, gözlükleriniz yerine kulaklarınıza dayanan bir rekabet var.

Her ikisi de 2021 ilkbaharının başlarında satışa sunulacak, bu nedenle ikisini de yakında deneme etme şansımız olacak.

Comments
To Top