Oyun

Jackbox oyunları, sosyal açıdan uzak nihai eğlencedir – ve indirimde

Jackbox oyunları, sosyal açıdan uzak nihai eğlencedir - ve indirimde

% 45’e kadar tasarruf edin: Ansızın artı Jackbox Parti Paketi oyunu (yalnızca PS4 için) 14 Ocak’tan itibaren satışa sunuldu ve 9,99 $ ‘a kadar düşük bir fiyata 24,99 $’ lık sosyal uzaklık gereksinimini karşılıyor. /

Arkadaşlarla-fakat IRL yok-takılma sanatında ustalaşma arayışımıza devam ederken, bir takım Jackbox oyunlarının arkadaki cebinizde olması zorunludur.

Jackbox, Scrabble tarzı senaryolardan süratli tempolu problem çözmeye, değersiz şeylere, küçükleriniz dek müstehcen ve garipleşebilecek boş durumları doldurmaya değin ekranda parti oyunları yapar yürek arzular. King’s Cup’ın kullanım sürümünün iyi gitmediği ve FaceTime’daki Mario Kart’ın yaşlandığı geceler için mükemmeller ve uzun mesafeli bir ilişki ya da arkadaşlık içinde olan birine fantastik bir hediye veriyorlar.

Her oyun bir Parti Paketinde görünecektir: tek seferlik satın alma ile gelen dört veya beş oyundan oluşan bir koleksiyon. PlayStation 4 sahipleri derhal 25 Ocak’a değin satışta olan az daha tüm Parti Paketlerini alabilir, bazıları (Quiplash’lı biri de dahil, tartışmasız en iyisi) 9,99 $ ‘a dek düşüyor. Her evde bir PS4 olduğu sürece, hakiki Parti Paketine sadece bir kişinin sahip olması gerekir. Diğerleri odaya katılmak için tek seferlik bir kod girebilirler.

Göz atmanız için en iyi teklifleri sıraladık:

Jackbox Parti Paketi (You Don’t Know Jack 2015, Fibbage XL, Drawful, Word Spud, Lie Swatter) – 9,99 $ (15 $ tasarruf edin)

Jackbox Party Pack 2 (Fibbage 2, Earwax, Bidiots, Quiplash XL, Bomb Corp.) – 9,99 $ (15 $ tasarruf edin)

Jackbox Party Pack 3 (Quiplash 2, Trivia Murder Party, Guesspionage, Tee KO, Fakin ‘It) – 16,24 $ (8,75 $ tasarruf edin)

Jackbox Party Pack 6 (Trivia Murder Party 2, Rol Modelleri, Joke Boat, Dictionarium, Düğmeye Bas) – 20,99 $ (9 $ tasarruf edin)

Jackbox Party Pack 7 (Quiplash 3, The Devil and the Details, Champ’d Up, Talking Points, Blather ‘Round) – 22,49 $ (7,50 $ tasarruf edin)

Bir Takım egemen oyunlarda da indirim yapılır:

Quiplash – 4,99 $ (5 $ tasarruf edin)

Drawful 2 – 5,49 $ (4,50 $ tasarruf edin)

< div>

Jackbox oyunları, sosyal açıdan uzaktaki nihai eğlencedir ve satıştadır

İndirimde Jackbox oyunları satın alın Ayrıntılara Bakın

İlgili içeriği keşfedin:

Mükemmel oyuncunuzu bulun iki: Bunlar oyuncular için en iyi tanışma siteleri

Bir oyun kulaklığı PS4 oynama şeklinizi nasıl değiştirecek (gibisi için)

En yeni Xbox kontrolcüsü artık ön sipariş – buradan satın alabilirsiniz

Comments
To Top