Haber

İşte şu anda en iyi Kindle fırsatları

İşte şu anda en iyi Kindle fırsatları

Konu, e-kitaplarınızı okumak için kullanacağınız bir aygıt bulmaya geldiğinde, aralarından tercih yapabileceğiniz birkaç seçeneğiniz vardır. daima bir tablet satın alabilir veya yalnızca akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz, fakat bu cihazlar fazla amaçlıdır ve web’de gezinmek veya Twitter’da kıyamet kaydırmak gibi bir fazla şey için kullanılabilir. Elbette kitap okumak için bir şeyler arıyorsanız, e-okuyucular, niş bir teknoloji parçası olsalar da, bütün kitaplarınızı diğer hiçbir işlevi olmayan sanal bir kitaplıkta gizlemek için tasarlanmıştır.

Amazon, Kindle ürünleri ile yıllardan beri alan. şimdi, aralarından tercih yapabileceğiniz, her birinin artıları ve eksileri olan üç Kindle modeli var.

Aşağıda, satın alınabilecek mevcut Kindle’ların her birini listeledik. Bazen ürünlerden biri veya bazı durumlarda tümü için bir uzlaşma olmaz. Bu durumda, e-okuyucuyu indirimli fiyattan satın almanın ne süre yerinde olduğunu bilmeniz için en son kesik fiyattan bahsettik. Ama çoğu vakit devamlı bir uzlaşma vardır. İster yeni bir model arıyor olun, ister birkaç ekstra taşıyan bir paket alın, bunlar acilen en iyi Kindle fırsatlarıdır.

Kindle (2019)

$ 120 $ 135% 12 kesilmiş

​​Yayınlama sırasında alınan fiyatlar.

Amazon’un en yerinde fiyatlı e-okuyucusu, bundan böyle ekran için bir ön ışık da içeriyor.

120 $ Amazon’da (Kindle Essentials Paketi)

Comments
To Top