Haber

İşte şu anda en iyi iPad fırsatları

İşte şu anda en iyi iPad fırsatları

Apple’ın iPad’indeki fırsatlar düşündüğünüzden daha yaygın. İster en yerinde fiyatlı iPad’in, ister son teknoloji ürünü iPad Pro’nun, ister iPad Air veya iPad Mini gibi ikisinin arasında bir yerde olun, genel olarak bir yerlerde bir tür fiyat indirimi olur. Şüphesiz, bütün büyük perakendecilere bakmadığınız sürece bu fırsatları tamamiyle nerede bulabileceğinizi iyi anlamak zordur. Fakat, anlaşmaları ararken her gün yaptığımız şey budur, bu yüzden size tezgâhtar olalım.

Aşağı, satın alınabilecek mevcut iPad’lerin her birini listeledik. Bazen bir anlaşma olmaz. Bu durumda, en son indirilmiş fiyatın ne değin olduğuna değinmiştik, böylece ne vakit dalmaya başlayacağınızı bilirsiniz. Oysa birçok zaman, yeni ya da tazelenmiş bir modelde bir cins anlaşma olur. Size anlatmaya bedel olduğunu düşündüğümüz bir anlaşma olduğunda, duymanız gereken her türlü bağlamda bahsedildiğini göreceksiniz.

bütünüyle hangi iPad’in sizin için en iyisi olduğunu bulmak için birazcık yardıma ihtiyacınız varsa, burada en son modellerin tümünü içeren bir kıyas gönderisiyle karşınızdayız.

iPad (2020) fırsatları

Bu, Apple’ın en uygun fiyatlı iPad’idir ve genelde 32 GB depolama alanına sahip tablet için 329 ABD doları veya 128 GB modeli için 429 ABD dolarıdır. HER BIRI 10,2 inç ekrana sahiptir ve A12 Bionic işlemci, Touch ID parmak izi sensörü ve Smart Keyboard bağlantı kurmak için Smart Connector içerir.

Comments
To Top