Haber

İşte Hitman 3’ün sanal gerçeklikte nasıl görüneceği

İşte Hitman 3'ün sanal gerçeklikte nasıl görüneceği

IO Interactive, Hitman 3’teki VR modunun fiilen neye benzediğini gösteren bir fragman yayınladı. Kısacası, son oyunları oynamış olsaydınız olasılıkla hayal ettiğiniz şey gibidir – bu da fazla eğlenceli göründüğü anlamına kazanç. Uygulamalı dış görünüş, Ajan 47’nin fazla sayıda atış ve tuzak kurduğunu ve hem görevler esnasında pusuya yatmak için kullanılan bir dizi basmakalıp görevi gösteriyor. Bir düşmanı omzuna vurmak ve onları kandırmak için şipşak gözden ortadan kaybolmak gibi, yalnızca sanal hakikat bileşeni için oluşturulmuş birkaç akıcı lahza var gibi görünüyor. Ve tıpatıp temel oyunda olduğu gibi, sanal gerçekliğe iyi dönüşmesi gereken bir sürü etkileşimli nesne var gibi görünüyor.

Bu VR moduyla ilgili merak ettiğim bir şey de zorluğu. Hitman, özellikle düşmanları uyarmadan her hedefi tamamlamak istiyorsanız, herkesin bildiği gibi güç bir oyundur. Genel Olarak her açıdan size gelen düşmanlar vardır ve dikkat etmeniz gereken fazla şey vardır. gerçi, tüm fragmanlar gibi, bugün piyasaya sürülen bu, VR modunu daha da bir aksiyon boğazı gibi gösteriyor. Agent 47’nin aydınlık, barkod yüklü nogginini görememek, ironik bir şekilde stüdyonun bir sonraki projesi olan James Bond oyunu gibi görünmesini sağlıyor.

Mod 2020’de duyurulduğunda geliştiricinin laf verdiği gibi, son Hitman oyunlarından her konum şurada oynanabilir olacak: PlayStation VR üzerinden sanal hakikat. Açıkçası, bu seviyeleri VR’da oynayabilmek için Hitman ve Hitman 2’ye zaten sahip olmanız gerekecek ve Hitman 3 bu ortamları içe aktarmanın bir yolunu sunacak.

Şimdilik bu mod yalnızca oyunun PS4 ve PS5 sürümleri bir PlayStation VR başlığı aracılığıyla. Ancak oyun PC’de piyasaya sürüldüğünden, bu modun Steam VR ya da Oculus gibi diğer platformlarda da kullanılmaya başladığını görebiliriz. Esas oyun, yukarıda bahsedilen sistemler ve hem Xbox One, Xbox Series S ve X, Google Stadia için 20 Ocak’ta yayınlanacak. Ayrıca bulut sızıntı teknolojisi aracılığıyla Nintendo Switch’e geliyor.

Comments
To Top