Oyun

İşte çevrimiçi satranç becerilerinizi nasıl geliştireceğiniz

İşte çevrimiçi satranç becerilerinizi nasıl geliştireceğiniz

TL; DR: Bütün Satranç Paketi ile satranç becerilerinizi 99,99 $ ‘a artırın, 15 Ocak itibarıyla% 92 tasarruf edin.

The Queen’s’i izlemiş olsanız bile Çoğunlukla moda için kumar oynayın, birkaç satranç anahtar sözcük ve püf noktası alma şansınız yüksektir. Ve oyunu kendi başınıza nasıl oynayacağınızı öğrenmekle ilgilenme şansınız fazla daha yüksek.

Ayrıca yeni başlayanlar ayrıca de ileri seviye oyuncular için yardımsever olan bu Komple Satranç Paketi, yaşamsal bölümleri kapsayan 120 saatten pozitif video dersi içerir Açılışlardan konumsal anlayışa ve oyunsonlarına kadar oyunun bir parçası.

Antrenmana, 9 yaşında oynamaya başlayan Sırp Milletlerarası Sanatçı ve satranç koçu Milovan Ratkovic (FIDE 2411) gibi bir avuç milletlerarası ve büyükusta liderlik ediyor. ; Polonya’dan Milletlerarası Sanatkâr Mat Kolosowski (FIDE 2451); ve daha çok Tiger Lilov, Bulgar Uluslararası Artist, profesyonel satranç koçu ve öğretim görevlisi olarak bilinen Valeri Lilov.

Başlangıç ​​seviyesindeyseniz, sağlam bir esas hüner seti oluşturmanıza muavin olacak Ayrıntılı Başlangıç ​​Kursu ile başlayabilirsiniz. Buradan, size esas ilkeleri, kaynakları açmayı, taktiksel kalıpları ve pozisyonları öğretecek olan Yeni Başlayanlar ve Yeni Başlayanlar ve Amatörler için Başlangıç Kursuna göz atabilirsiniz. (Yeni başlayanlar için daha fazla kurs mu istiyorsunuz? Bunun yerine bu esas satranç eğitim paketine göz atın.)

Bir satranç bilgisi temeli oluşturduktan sonradan, diğer 12 kurs taktikler, tuzaklar, karar verme ve piyon yapısına odaklanır , pratik repertuar, oyunsonu ve öteki temel unsurlar. Kurslar başlangıçtan orta seviyeye ve ileri seviyeye değin değişir, bu nedenle öğrenme deneyiminizi özelleştirebilirsiniz. Keza, ömür boyu erişim, taşınabilir oyun notasyonları ve mobil ve masaüstü erişim ile becerileriniz üstünde kendi hızınızda, kendi zamanınızda ve az kalsın her yerden çalışabilirsiniz.

Bu satranç eğitim paketi değerlidir 1.300 dolardan artı, ancak sınırlı bir süre için yalnızca 99.99 dolara kaydolabilirsiniz.

Çevrimiçi satranç becerilerinizi nasıl geliştireceğiniz burada

Yeni Başlayanlardan İleri Oyunculara Komple Satranç Paketi – 99,99 $ Ayrıntıları Gör

Comments
To Top