Haber

İspanyol Fortnite yayıncısı TheGrefg, Twitch’te en yüksek eş zamanlılık rekorunu kırdı

İspanyol Fortnite yayıncısı TheGrefg, Twitch'te en yüksek eş zamanlılık rekorunu kırdı

Bugün, İspanyol yayıncı ve EU Heretics takımının sahibi David “TheGrefg” Martínez, Icon serisi Fortnite görünümünü sergiliyor. Açıklanmasına bir saatten azıcık artı kala, Martínez’in 780.000’den artı canlı izleyiciyle Twitch’teki kişisel eşzamanlı rekoru kırdığı görülüyor. (Karşılaştırma nedeniyle: Seattle’ın 2019 nüfus sayımına kadar 753.675 sakini vardı.) Heyecanı aşikardı ve Martinez rekor kıran akışında rekorları Google’da araştırırken izleyiciler canlı izledi.

Fortnite’ın Icon Series dış görünümleri, Kathleen “Loserfruit” Belsten ve Tyler “Ninja” Blevins gibi şahısların de dahil olduğu oyunun en iyi içerik oluşturucularına ayrılmıştır. Bu yazı itibariyle dizide sadece yedi giysi var; Martínez’s 8. olacaktı.

Martínez, Mart 2018’de 635.000 ile daha önce tek bir akışta en yüksek eşzamanlılık rekorunu elinde bulunduran Blevins’ten bireysel eşzamanlı rekoru alıyor. gerçi bu, Martínez’in birincil seferi yok Blevins’in rekorunu kırdı: Aralık’taki büyük Fortnite etkinliğinde 660.000 canlı izleyiciye ulaştı.

Comments
To Top