Haber

Isabelle Fuhrman, 11 Yıl Aradan Sonra Oprhan’daki Rolüne Geri Dönüyor

Isabelle Fuhrman, 11 Yıl Aradan Sonra Oprhan'daki Rolüne Geri Dönüyor

Nefret Edilen Şey ve gerilim filmlerinin hayranları, 2009 yılında vizyona giren ve Türkçeye Evdeki Düşman olarak çevrilen Orphan filmini izlemişlerdir. Film, çocuklarını kaybeden bir karı kocanın 9 yaşındaki Esther adındaki bir kızı evlatlık edinmesini konu alıyor.

Senaristliğini David Leslie Johnson’ın ve yapımcılığını Leonardo DiCaprio‘nun üstlendiği filmde Vera Farmiga, Peter Sarsgaard ve Isabelle Fuhrman baş rolleri paylaşmıştı. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Jamune Collet-Serra oturuyordu.

Anekdot: Haberin buradan sonraki kısmı, Orphan ile ilgili ‘spoiler’ içermektedir.

Orphan’ın öncesini anlatacak yeni bir film geliyor

orphan, orphan esther karakteri, isabelle fuhrman esther karakteri

Orphan filminin sonunda, 9 yaşında ufak bir kız çocuğu olarak evlat edinilen, Isabelle Fuhrman kadar canlandırılan Esther’in gerçekten küçük bir çocuk gibi davranan yetişkin bir cüce olduğu ortaya çıkmıştı. Meşhur aktris, 11 sene aradan daha sonra yeniden Esther rolüne dönüş yapıyor.

Yeni filmin konusunun ne olduğu demin bilinmiyor. Ama ilk filmde, Esther’in gerçekte Leena Klammer adında yetişkin bir bayan olduğu ve kendisini evlat edinmeye çalışan son aile de dâhil olmak üzere en düşük 7 kişiyi öldürdüğü ortaya çıkmıştı. Yeni filmin bir ‘prequel’ yani geçmişi anlatacak bir üretim olacağı düşünülürse Esther’in geçmişini ya da kendisini evlat edinmeye çalışan başka bir ailenin hikâyesini izleme ihtimalimiz bulunuyor.

Daha önce de çoğu dehşet filminin yönetmenlik koltuğunda yerleşik olan William Brent Bell, yeni filmin de yönetmenliğini üstlenecek. Filmin senaryosunu ise David Coggeshall kaleme alıyor. Peki, siz Orphan’ı izlemiş miydiniz? Yeni filmden beklentileriniz neler? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top