Haber

iPhone ve Apple Watch’u Nokia 3310 Reyize Dönüştüren Widget Paketi

iPhone ve Apple Watch'u Nokia 3310 Reyize Dönüştüren Widget Paketi

App Craft Studio” adlı geliştirici, iOS 14 kullanıcılarının hayran kalacağı bir widget paketi oluşturdu. Bu paket, iOS 14’te yıllar öncesinin Nokia 3310 arayüzünü kullanmanızı sağlıyor.

Aslına bakacak olursak App Craft Studio, retro tasarımlı widget menüsünü kısa bir vakit önce kullanıma sunmuştu. Fakat kullanıcılardan gelen geri bildirimler sonucunda çalışmasını genişleten şirket, Nokia telefon arayüzünü bu defa de Apple Watch modellerine getirdi. Bu sayede kullanıcılar, iOS 14’le çalışan iPhone ve iPad’lerinin yanı sıra akıllı saatlerini de Nokia’nın cümbür cemaat tarafından tanıdık arayüzü ile kullanabiliyorlar.

Apple Watch’u 3310 reyize dönüştüren arayüzün görünümü

Apple Watch

App Craft Studio’nun iOS 14 ve Apple Watch’lar için oluşturduğu tema, yalnızca görünüşüyle uyarı çekmekle kalmıyor. Kullanıcılar, bu widget ve akıllı saat arayüzü ile sıkıntı durumu, servis durumu ve saat gibi detayları da görüntüleyebiliyorlar. Hem geliştiriciler, bu retro arayüz ve widget paketi içine bundan başka karanlık mod eklemişler. Tüm bunlara ilave olarak App Craft Studio, retro arayüzü kullanarak 18 bit mesajlar oluşturulabilmesine de imkan tanıyor.

3310 ekranını iPhone’a getiren widget

Nokia teması

Ne eyvah oysa her güzel şey gibi bu widget paketinin de bir bedeli bulunuyor. App Store üzerinden satın alınabilen widget paketi, ABD’de 1,99 dolara, Türkiye’de ise 18,99 TL’ye satılıyor. Eğer bu widget paketine anında sahip edinmek isterseniz, burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Comments
To Top