Haber

Infinix’in Başlangıç Seviyesi Telefonu Smart HD 2021 Hindistan’da Tanıtıldı

Infinix'in Başlangıç Seviyesi Telefonu Smart HD 2021 Hindistan'da Tanıtıldı

Uygun fiyatlı açılış seviyesi telefonlarının yanına geçtiğimiz aylarda tanıttığı Hot 10 gibi orta segment fiyat performans telefonlarıyla da dikkat çeken Infinix, Hindistan’da önümüzdeki günlerde satışa sunacağı yeni telefonunu tanıttı. 

Infinix Smart HD 2021 adı ile tanıtılan telefon, Android Go ile gelecek. Arkadaki tarafında kare bir kamera modülü ve ortada bir parmak izi okuyucu yer alan telefon, önde ise görece kalın diyebileceğimiz bir çerçeveye sahip.

Infinix Smart HD 2021 renkleri

Infinix Smart HD 2021’in özellikleri

Infinix Smart HD 2021, HD+ çözünürlüğe sahip 6,1 inç IPS ekran ile gelecek. Tepede bir su damlası çentiği bulunan telefonun aydınlık ve renkli bir arka paneli var. 256 GB’a dek genişletilebilen 32 GB dahili depolama ile gelecek olan telefonun RAM’i ise 2 GB. 8 MP arkadaki ve 8 MP ön kamera ile gelecek olan telefon, 1080p video kaydı imkanı sunacak. Telefon, segmentine tarafından iyi denebilecek 5.000 mAh bataryaya sahip olacak. Infinix Smart HD 2021 4G’yi desteklemeyecek

Telefon, Android 10 Go Edition ile çalışacak ve üç öbür renk seçeneği ile kutudan çıkacak. Mavi, yeşil ve koyu gri olarak göreceğimiz bu renkler aydınlık arkadaki panelde oldukça hoş görünüyor.

Infinix Smart HD 2021 yeşil

16 Aralık’ta satışa sunulması beklenen telefonun fiyatı ise 5.999 rupi olarak belli. bu fiyat yaklaşık olarak 640 TL‘ye eşit geliyor. Telefonun Hindistan haricen ne süre satışa çıkacağı ile ilgili ise demin bir data bulunmuyor.

Comments
To Top