Haber

İki Efsanevyi Karşı Karşıya Getirecek Godzilla vs Kong’dan İlk Görüntü Geldi

İki Efsanevyi Karşı Karşıya Getirecek Godzilla vs Kong'dan İlk Görüntü Geldi

Godzilla vs Kong, tartışmasız bir şekilde 2021’in maksimum merak edilen aksiyon filmleri arasında yer alıyor ve şimdi bu iki şahane sinema efsanesini bir araya getirecek filmden kısa da olsa bir manzara paylaşılmış durumda.

Godzilla vs Kong, temelde 2019’da vizyona giren Godzilla: King of the Monsters ve 2017’de vizyona giren Kong: Skull Island’in bir devam filmi. Fakat film için hemen şimdi resmi bir tanıtım videosu veya fragman paylaşılmış değil. bu nedenle film de Godzilla’nın veya King Kong’un nasıl bir görünüme sahip olacağını hala bilmiyoruz. 

Godzilla ile King Kong’un nasıl karşısında karşıya geleceği hala büyük bir sır

godzilla vs kong

Videoda hakiki bir şahane canavar olan Godzilla’yı denizin altında hedefine kitlenmiş bir şekilde ilerlerken görüyoruz. King Kong ise Godzilla karşısına çıkmışçasına kükrerken görülüyor. Video bu iki görüntüden ibaret olduğundan şu lahza için film hakkında yeni bir bilgi öğrenmiş değiliz. 

Warner Bros., kısa vakit önce gerçekleştirdiği ilan ile 2021 yılında Godzilla vs Kong dahil vizyona girecek bütün filmlerinin beyaz perde ile benzer anda HBO Max’te da gösterime gireceğini açıklamıştı. Sinema salonlarının pandemi nedeniyle insanların sık sık gidilen yer noktalarından biri olmadığını düşünürsek öyle de hatalı bir hücum sayılmaz.

Warner Bros.’un açıklamasına göre Godzilla vs Kong, 21 Mayıs itibarıyla ayrıca sinema salonlarında ayrıca de HBO Max’te izlenebilecek. Ancak HBO Max abonelerinin filmi izlemek için 1 aylık bir süresi olacağını belirtelim. sırası gelmişken; Godzilla vs Kong’da iki heybetli canavarın yanı sıra Millie Bobby Brown, Kyle Chandler, Alexander Skarsgård, Rebecca Hall ve Brian Tyree Henry gibi isimleri de izleyeceğiz. 

Comments
To Top