Haber

iBuyPower’ın kompakt Revolt 3 MK3 PC kasası, bir tutamağa ve bol miktarda havalandırmaya sahiptir

iBuyPower’ın kompakt Revolt 3 MK3 PC kasası, bir tutamağa ve bol miktarda havalandırmaya sahiptir

iBuyPower, CES 2021’de Revolt 3 MK3 adı verilen 18,34 litrelik küçük form faktörlü yeni bir bilgisayar kasasını duyurdu. Bu konuda neyi bu değin büyüleyici bulduğumdan kesin değilim, lakin eğer pazarda yapımı desteklemek için olsaydım, kendimi utanç verici bir vakit için bakarken bulacağım türden bir durumdu. (Ne de olsa belki öyleyim.) Eğer benim gibi LED’lerin yanında yaklaşık olarak hiç LED bulunmayan minimalist vakaların hayranıysanız, kendinizi de bu vakanın büyüsü aşağıda bulabilirsiniz.

Tamamlanmış, üste takılı tutamağını da çok beğeniyorum. Bilgisayarımı fazla pozitif hareket ettirmiyorum, oysa içe doğru bir temizlik yapmam ya da içerideki teknolojinin bir kısmını değiştirmem gerektiğinde bunu taşımayı çok daha basit ve tehlikesiz ayla getirecek. Sapın muavin programının ötesinde, bana Nintendo GameCube’u hatırlatıyor – eğer tutamaç, konsolun reel devkit’inden fazla daha arıtılmış bir kasaya takılmışsa.

Revolt 3 MK3 siyah veya beyaz olarak gelecek . Resim: iBuyPower

Bu kasa tasarımı adamakıllı orijinal yok. Lian Li TU150, tepede bir tutacağı olan küçük bir PC isteyen kişiler için sevilen bir ufak form faktörü (ufak ITX) seçeneğidir ve sans tutacağı (Velocity Micro, Silverstone ve Sliger, birkaç isim). Revolt 3 MK3’ün devasa havalandırması ona özgün bir görünüş kazandırır. Görünüşünün ötesinde, makinenin her iki tarafı temizlik için çıkarılabilir ve kablo yönetimini daha kolay yönetebilir. Revolt 3 MK3’ün geri çekilebilir kulaklık kancası da düşünceli bir özelliktir.

Bu kasayı yılın ikinci çeyreğinde iBuyPower kadar önerilenin anında aşağı yer alan 700 W 80 Plus Gold SFX-L enerji kaynağı da dahil edinmek üzere önceden seçilmiş bir takım bileşenlerle doymuş olarak satın alabileceksiniz. Nvidia RTX 3080 için 750W. AMD Radeon RX 6800 XT ve hem AMD ayrıca de Nvidia alanındaki aşağıdaki kartlar, önceden oluşturulmuş kalabalık için bu güç kaynağı ile karşılanmalıdır. Şirket lansman esnasında, başka hangi özelliklere sahip olabileceğinizi gerçekten paylaşmadı.

Comments
To Top